Hüvitiskaebus ettevõttele The Drew Las Vegas


Nevada osariigis ja peatselt saabuva 2,5 miljardi dollari suuruse mehe taga ajab Drew Las Vegase kasiinokeskuse kohtusse kaebus väidete kohta, et ta ei ole järginud viie endise juhi lepinguid, mille ta vallandas keset riigi koroonaviirusega seotud sulgemist.

Ajalehe Las Vegas Review-Journal neljapäevase raporti kohaselt väidab Clarki maakonna ringkonnakohtusse esitatud kohtuasi, et Steve Witkoff (pildil) oli veebruaris viis inimest “agressiivselt värvanud” pikkade tehingute kaudu, mis olid lubanud kuuekohalise palga ja boonuste vahemik. Hagejad väidavad väidetavalt, et need lepingud sisaldasid lisaks klausleid, mis tagavad, et neile makstakse ülejäänud tähtaja eest, kui neid õigustatult ei vallandata.

Üllatunud kotike:

Ajaleht teatas siiski, et hagejad Farid Matraki, Robert Mancari, Michael Tozzi ja Paul Berry väidavad, et nad vabastati ootamatult oma positsioonilt pärast Las Vegase riba arendust 31. märtsil koos kaasettekandjaga Michael Peltyn umbes seitse päeva hiljem oma marssimiskorralduste saamine. Väidetavalt algasid need toimingud umbes kaks nädalat pärast Witkoffi oli ehituse peatanud 67-loo Drew Las Vegases, et pidada kinni Nevada kuberneri väljaantud koroonaviiruse põhjustatud sulgemiskäsust Steve Sisolak.

Soovimatu asendaja:

Las Vegase ajakiri Review teatas, et see on kohtumenetlus lisaks viiest endisest töötajast väidab Witkoff hiljem ei järginud palgaklausleid aastal sõlmitud lepingutes sisalduvate lepingute alusel ja teise võimalusena palunud neil vastutasuks kaotada kõik tulevased töötasunõuded ainult kahe kuu palk.

Ajaleht teatas, et kohtuasi, mis ka nimed Alex Witkoff, Drew Las Vegase asepresident ja 24,5-aakrise arenduse tegevjuht, Robert Baldwin, nagu kostjad, palub kohtuotsust, milles näeksid viis neid on välja makstud kogu nende töötasu eest.

Võimalik mahajäämus:

Kaebuse, milles lisaks nimetati kostjaks The Drew Las Vegase finantsdirektor Chris Nordling, esitamine saabus veidi rohkem kui kolme nädala jooksul pärast seda, kui mitmed töövõtjad esitasid Witkoffi vastu kinnipidamisõiguse, väites, et neile on endiselt võlgu kümneid miljoneid dollareid töö eest, mille nad lõpetasid Nevada rajatise ehitamisel.

Kindlaksmääratud kaitse:

Paul Trimmer töötab Witkoffi meeskonna advokaadina ja teatas ajalehele väidetavalt, et see viimane kohtuasi “pole teeneidJa et kostjad kavatsevad nüüd selle väited vaidlustadajõuliselt.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga