Hüvitatakse GVC Holdings ja William Hill


Suurbritannias ja tuntud tänavabändurite William Hillil ja GVC Holdingsil on väidetavalt umbes 350 miljoni naelsterlingi (426,2 miljoni dollari) suurune maksutagastus, mis seisneb selles, et paar nende konkurenti võitsid fikseeritud koefitsiendiga kihlveoterminalide (FOBT) õiguslikus lahingus võidu. ).

Ajalehe The Guardian kolmapäevase raporti kohaselt on eelseisva ootamatu ootamatuse põhjuseks kaasvõistlejad Betfred ja Rank Group, kes võitsid Tema Majesteedi maksu- ja tolliameti (HMRC) vastu kohtumenetluse seoses käibemaksu tasumisega, mille nad olid tasunud tulusad masinad kaheksa aastat alates 2005. aasta algusest.

Märkimisväärsed probleemid:

The Guardian teatas sellest William Hill samal ajal tegutseb umbes 2300 spordikihlvedude poodi, mis paiknevad kogu Ühendkuningriigis GVC Holdings vastutab umbes 3500 sellise müügikoha eest, mille ta omandab 2018. aastal Ladbrokesi korallirühm. Enamik neist omadustest funktsioon vähemalt üks FOBT ja William Hill on väidetavalt täpsustanud, et nüüd on lootus, et suudetakse nõuda kuni 20% maksusoodustust 150 miljonit naela (182,7 miljonit dollarit).

Teadaolevalt lugege Londoni peakorteri Hilli avaldust …

“Selle teadaande tulemusel võtame nüüd HMRC-ga ühendust, et leppida kokku tagasimakse tugi, suurus ja ajakava.”

Otsustav dividend:

Ehkki GVC ei ole veel olukorda ametlikult kommenteerinud, teatas ajaleht, et Mani saarel asuv ettevõte on varem teatanud, et selline tulemus võib tuua kasu umbes umbes 200 miljonit naela (243,5 miljonit dollarit).

Integreeritud immuunsus:

The Guardian teatas, et möödunud kuul Ülemkohus otsuses leiti, et FOBT-masinad ei olnud käibemaksukohustuslased, kuna need sarnanevad sellistele seadmetele nagu rulettrattad kes on sellistest kohustustest vabastatud. HMRC väitis väidetavalt, et ta ei kavatse seda otsust edasi kaevata, kuna selle eesmärk on paluda paljudel teistel ettevõtjatel esitada samasugused tagastamistaotlused.

Õigeaegne abi:

Ajaleht teatas, et otsus tuleb Ühendkuningriigi kihlvedude tegijatele sobival ajal, kuna nad on praegu hädas nende kaupluste ajutine sulgemine kestva koronaviiruse pandeemia tõttu. Lisaks on selliste ettevõtete tulud vähenenud eelmise aasta valitsuse otsuse tulemusel, mis vähendas FOBT-i maksimaalset ühekordset osalust 100 naela (121,72 dollarit) alla tagasihoidlikumaks 2 naela (2,43 dollarit).Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga