Hot To Burn (videopesa) käivitas Pragmatic Play Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Pragmatic Play Limited täidab oma pühendumust esitleda iga kuu vähemalt kolme uut videolõiku esilinastuse kaudu, mille kaudu sel nädalal lansseeritakse uus viisirulli- ja viie pallireaga uuendus Hot To Burn.

Sliema peakontoris asutatud ettevõte kasutas kolmapäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada oma uusim sõbralik väljaanne “saatma mängijad tagasi aastakäikudesse”, lisades traditsioonilise puuviljamasina lõbusasse ja kiiresse mängu “tulise elemendi”, et pakuvad huvilistele võimalust jalutada minema eemale auhindadega, mille väärtus on kuni 1000x nende esialgne panus.

Laiendav kataloog:

Pragmatic Play Limited on oma metsiku loodusega seotud teema juba debüteerinud Suurepärased ninasarvikud ja viie rulliga John Hunter ja Tut raamat sellel kuul, samal ajal kui aprillis esilinastus see sama muljetavaldavalt Bingo lööklaine, Bronco Spirit ja Puuvilja vikerkaar uuendused. Arendaja teatas, et selle eesmärk on ollajuhtiv sisuteenuse pakkuja hasartmängude valdkonnas“Ja teha kogu oma portfelli iGamingi operaatoritele kättesaadavaks kogu maailmas”ühe API-liidese kaudu”.

Tuline vaimustus:

Pragmatic Play Limitedi ärijuht Melissa Summerfield kasutas pressiteadet, et kuulutada, et tema ettevõtte kolm liini Kuum põletada video pesa on loodud pakkuma „klassikaline mängukogemus“, Mis kutsub online-kasiinomängijaid üles viima korraga kokku viis süttivat seitset sümbolit”suureks võita”.

Loe Summerfieldi avaldust …

„Meil on väga hea meel tuua turule uusim tiitel Hot To Burn. Vaid viie makseliini abil pesa on tagasilöök vintage-ajastusse aga meie enda lõbusa keerdumisega. Oleme klassikalise kogemuse pakkumise abil soojaks võtnud võidud, mis võivad mängu ajal ükskõik millisel ajal maanduda. ”


igamingvideo slotpragmaatiline näidend piiratudmelissa suvine viljapuuviljapuuvili vikerkaarbronco spiritjohni jahimees ja raamat tõde, et põletadaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga