Hoogsate mängude teenindusajad lähevad Singularis otsepilti


Rahvusvaheline mängu- ja FinTechi ettevõte Singular ning online-kasiinomängude arendaja Booming Games on sõlminud levitamislepingu, mis laiendab veelgi selle sisu ulatust.

Tehing on teinud Maltal asuva arendaja kogu mänguportfelli enam kui 60-ks HTML5 pesad saadaval Singular platvormil. Integreerimine hõlmab populaarseid pealkirju nagu kuldvein, VIP räpane rikkused, Õitseb Seven Deluxe ja GunSpinner, selle lääne poolt inspireeritud, 20 palgaliini, kõrge volatiilsus selle kuu alguses välja antud video pesa.

Kuu pakkumine:

Booming käivitab iga kuu kuni kaks uut mängu ja fännid peaksid olema varsti ilmuvate Danger Zone’i, Show Masteri ja Burning Classics’i valves.

Hiljutises pressiteates ütles Boomingu kommertsjuht Frederik Niehusen, kommenteeris uut partnerlust, öeldes:

„Meil on hea meel teha koostööd juhtiva platvormi ja turustuspartneriga nagu Singular, et laiendada veelgi meie sisu ulatust reguleeritud ja uutele turgudele. Ootame viljakat partnerlust. ”

Partneri täiendused:

Mänguteenuse pakkuja on 2020. aasta alguseni jõudnud, kuna teda on rahvusvahelistel mängude auhindadel tunnustatud kui “Aasta tõusev täht, ”Ning käivitades oma mänguautomaatide portfelli koos Leo Vegase, Gamesys Groupi, Microgame’i, Universe Entertainmenti, Wildzi kasiino, Hero Gamingu ja Tulihingeliste grupi tütarettevõte, Gaming1, samuti oma lipulaevabränd ja juhtiv veebikasiino Belgias, Circus.be.

Kommenteerides ka uut turustuslepingut, Singular’i kommertsjuht Robert Dowling, ütles …

„Booming Games’i omamine meie portfellis on käsikäes pühendumisega mitmekülgse ja kvaliteetse mängusisu pakkumisele. Lisaks tagavad Booming-mängude uuenduslikud funktsioonid kaasahaarava mängu, mis tõlkes tähendab mängijate LTV suurendamine. ”

Vahetta peakontoriga, mille arendusbaasid asuvad Gruusias ja Makedoonias, on Singularil üle kümne aasta kogemusi esimese astme iGamingu operaatoritega töötamisel. Selle tooteportfell koosneb iGamingi platvormist, mis on nii terviklik kui ka paindlik, spordiennustuse platvormist, millel on turuliidrid, jaemüügilahendusest ja kasiino tuumast koos rohkem kui 7000 kasiinomängu. Paindlikkus, usaldusväärsus ja innovaatilisus on kolm peamist tegurit, mis kujundavad ettevõtte konkurentsitegurit, pakkudes samal ajal igale kliendile eritellimusel toitlustust.

Kuldse võistluse lips:

Ettevõtte hiljuti tindiga tehtud partnerlus auhinnatud virtuaalsete spordi- ja kihlvedude lahenduste arendaja ja pakkujaga, Kuldne jooks, on viimase mängud tehtud kättesaadavaks Singular klientidele 10 reguleeritud iGamingu turul.

Darco Gacov, Singulari asutajapartner, selgitas …

„Koostöö Golden Race’iga on veel üks samm lisaks kvaliteetse sisu pakkumisele ja ka mängijatele kaasahaaravale kogemusele. Golden Race on tõestanud oma põnevuse jäädvustamist tõelised spordiennustused nende tipptasemel virtuaalsete mängude kaudu mis loob lisaväärtust meie klientidele. ”

Golden Race’i tegevjuht ja asutaja, Martin Wachter, lisatud…

„Osalemine Singular iGaming platvormis tähendab Golden Race jätkumist laiendades oma tegevust uutel turgudel ja uute klientideni jõudmine pakkuda neile tööstuse parimaid virtuaalseid mänge ja sporti. Tunneme end sellise innovaatilise ettevõtte juures väga mugavalt ja loodame koos saavutada hämmastavaid asju ”.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga