Hongkongi kohtunik ei nõustu Universal Entertainment Corporationiga


Hongkongis on kõrgema astme kohtu kohtunik keeldunud ettekirjutuse tegemisest, mis oleks takistanud Jaapani endisel kasiinomagnetil Kazuo Okadal (pildil) võimalust oma kohalikku finantsvara maha laadida.

Inside Asian Gaming raporti kohaselt otsis tšekki rahvusvaheline mängukonglomeraat Universal Entertainment Corporation osana oma püüdlusest koguda Okadast umbes 620 miljonit dollarit väidete kohaselt, et ta oli varem halvasti juhtinud ettevõtte hiiglasliku integreeritud kasiino Okada Manila arengut kuurort.

Eelarve ületus:

Okada oli varem olnud Universal Entertainment Corporation kuid ta vabastati ebaharilikult 2017. aasta juunis pärast väidetavate väidete ilmnemist, et ta võis olla seotud ebaseadusliku üleandmisega peaaegu 100 miljonit dollarit ettevõtte fondides. Allikas teatas, et Tokyo peakontoriga ettevõte algatas hiljem oma Hongkongi aktsiooni, väites, et 993-toalise Okada Manila realiseerimise lõplikud kulud on olnud mõned 3,05 miljardit dollarit, mis oli projekti heakskiidust pisut üle 25% 2,43 miljardit dollarit eelarve.

Rahaline külmutamine:

Universal Entertainment Corporation on teadaolevalt palunud Hongkongi kohtul anda välja „Mareva ettekirjutusOkada vastu, et takistada 77-aastast inimest huvide loovutamine, mida saaks kasutada kahju hüvitamiseks kas see peaks valitsema katses mõnda neist kindlustada; 620 miljonit dollarit Filipiinide projekti kinnitatud ja lõpliku eelarve vahe.

Kriitiline laeng:

Universal Entertainment Corporation väidab oma laiemas hagis, et Okada, kellel on Hongkongi registreeritud ettevõtete aktsiad Okada Holdings Limited ja Okada kaunite kunstide osakond, oli 110-aakrise Okada Manila väljatöötamise ajal “õõnestanud kõiki kasutusele võetud kontrollimeetmeid riski minimeerimiseks, rahaliste vahendite ümbersuunamise ja kulude ületamise vältimiseks”. Lisaks hõlmas ettevõte väidetavalt “varunumbrit” 112,6 miljonit dollarit oma kohtuasjas, mis ilmselt tähistab eelarve ületamist tema endise ülemuse väljatõmbamise ajal.

Teostamatu karistus:

Kohtunik siiski Russell Coleman teatavasti välja andnud otsuse 17. juulil ei suutnud Universal Entertainment Corporation täita „vajalik hea vaieldava nõude testMis on vajalik Mareva ettekirjutuse tegemiseks, kuna kahjutasu on ebareaalne. Kohtunik väitis väidetavalt, et hageja oli eksponeerinud ka „ilmne raskus“Võrdsustades Manilas tekkivad lisakulutused kahjumiga kui”väljamakstud raha saab tavaliselt vastutasuna mingit väärtust. ”

Teadaolevalt loe Colemani otsust …

“Kuni kohtuistungil esitamiseni hagejad ei näi olevat vaidlustanud, et kahjunõue ei ole reaalselt pelgalt dollarite ületarbimine. Kui tõdetakse, et 620 miljonit dollarit pole tõenäoliselt õige vastus ja alternatiivsele arvnäitajale, millele viidatakse mõnele muule kuupäevale, tekivad samad sisemised raskused, kardan, et Ma ei usu, et tõepoolest leidub tõendeid hea vaieldava nõude kohta mis tahes konkreetse tegelase juurde. Isegi andes olemasolevatele tõenditele parima, arvan, et kui ma peaksin kahjuhüvitist vähendama, siis teeksin muud, kui valiksin selle näitaja tegelikult suvaliselt. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga