Hollandis võeti kasutusele kasiino liikumiskeeld


Madalmaade valitsus on väidetavalt loonud hulga uusi koroonaviiruse vastaseid protokolle, mis nõuavad, et kasiinod ja mänguautomaatide salongid, mis asuvad viies suure asustusega piirkonnas, sulguksid igal hommikul täielikult kella ühest.

IGamingBusiness.com uudistevaldkonna aruande kohaselt jõustusid eile uuendatud liikumiskeelu keelud Hollands-Middeni, Haaglandeni, Amsterdami-Amstellandi, Utrechti ja Rijnmondi piirkonnas asuvate kohtade jaoks ning keelavad ka sellised hasartmängusõbralikud rajatised patroonide vastuvõtmine pärast südaööd.

Ranged tingimused:

Uudiste domeen teatas, et need meetmed on idee Tervise-, hoolekande- ja spordiministeerium ning lisaks volitada kasiinosid ja mänguautomaate umbes 17,4 miljoni elanikuga riigis lülitada sisse nende sisevalgustid ja lõpetada muusika mängimine alates südaööst. Allikas täpsustas, et muudetud juhtelemente on lisaks kohaldatud baaride, kinode, restoranide ja teatrite suhtes viies piirkonnas, kus asuvad mõned riigi suurimad linnad, sealhulgas Amsterdam, Rotterdam ja Haag, ning need vajavad kõiki neid omadusi registreerida kõik kogunemised, kus juhtumisi on üle 50 inimese.

Jätkuvad juhtumid:

Kasiinod ja mänguautomaadid Hollandis olid 16. märtsist ajutiselt luugid potentsiaalselt surmava koronaviiruse vaevusega alla tulnud inimeste arv läbis vahe-eesmärgi 1000. Väidetavalt lubati neid rajatisi uuesti avada umbes 15 nädalat hiljem pärast riigile kuuluva operaatori Holland Casinos ja hasartmänguautomaatide huvigrupi kooskõlastatud lobitööd VAN Kansspelen kuigi Euroopa rahvas on sellest ajast alates täheldanud registreeritud kohalike infektsioonide arvu suurenemist üle 86% 93,778.


hollandi kasiinokoroonaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga