Hollandis lükati online-hasartmängude esietendus edasi


Madalmaades on valitsus koronaviirusega seotud ettevalmistusprobleemide tõttu edasi lükanud oma reguleeritud iGamingi turu kavandatud turule toomise veel kahe kuu võrra.

IGamingBusiness.com-i uudistevaldkonna aruande kohaselt pidi väikerahva seadustama kaughasartmänguseadus jõustuma järgmise aasta esimesest päevast, kuid selle ametisseastumiskuupäev lükati tagasi 1. märtsini, et anda neile huvitatud kodumaise võrguhasartmängulitsentsi hankimisest, et koroonaviiruse põhjustatud lukustuse tõttu oleks rohkem aega ettevalmistamiseks.

Sügisene saabumine:

Uudiste domeen teatas, et viivitusest teatati pärast konsulteerimist paljude sidusrühmadega, sealhulgas riigi huvigruppidega Kansspelautoriteit (KSA) reguleerija ja tähendab, et kohaliku litsentsiga veebikasiinod ja spordiennustussaidid ei tohi Hollandi mängijaid vastu võtta enne 1. septembri hommikut.

Epideemia ootused:

iGamingBusiness.com teatas, et Kaugmängude seadus ratifitseeriti 2019. aasta veebruaris ja oli algselt ette näinud litsentseeritud võrguhasartmängude lubamist kogu Hollandis alates 2021. aasta esimesest päevast. Kuid see kuupäev lükati hiljem tagasi valitsuse õiguskaitseministri 1. juulisse Sander Dekker hoiatas hiljem koroonaviiruse pandeemiaga seotud edasiste viivituste eest.

Kuuldavasti luges Dekkeri juuni avaldust…

«Ma ei välista kerge viivituse võimalust. Näen seal veidi mänguruumi. “

Lisaaeg:

Dekker teatas, et see viimane ajakava annab potentsiaalsetele iGamingi operaatoritelerohkem ruumiPärast koronaviiruse saabumist “uue seaduse jõustumiseks. ” Lisaks selgitas minister väidetavalt, et kaughasartmängude seaduse eelnõu ootab praegu Euroopa Komisjoni heakskiitu ja nõuab litsentseeritud ettevõtetelt järgimist. hulk uusi poliitikaid hõlmates selliseid alasid nagu arvestuse pidamine, tehnilised standardid ja aruandlusnõuded.


online-kasiinoeuroopa komisjonimängukassaspelautoriteitremote-hasartmängude aktorsacoronavirussander dekkerLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga