Hollandi liit Sportradar AG nimel


Spordiandmete luure spetsialist Sportradar AG teatas teadaolevalt lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on tagada Hollandi umbes 1500 jalgpalli-, noolemängu- ja korvpallivõistlusega seotud spordiennustusturgude terviklikkus.

SBCNewsi aruande kohaselt väitis Šveitsi firma, et aastapikkune kokkulepe oma panuste jälgimisteenuste osutamiseks Hollandi Olümpiakomiteele * Hollandi Spordiföderatsioon (NOC * NSF) võimaldab ka riiklikul organisatsioonil saada kõige rohkem täielik pilt ”, kui tegemist on rahvusvaheliste panustega kodumaiste spordiürituste üle. Allikas selgitas, et selle liidu trükivärv tuleb välja veidi üle nädala pärast seda, kui uuendaja leppis Rootsi jalgpalliliiduga (SvFF) kokku sarnases arusaamas, et ta võtab nimekirja partnerjuhtimisorganitest, antidopinguorganisatsioonidest, klubidest ja õiguskaitseasutustest. tublisti üle 100.

Turvaline kontroll:

Sportradar AG väidetavalt avalikustas, et lisaks sellele näeb uus pakt NOC * NSF kasu spordiennustuse riskianalüüsi kogemustest, sealhulgas juurdepääs andmepõhistele teadmistele mis on mõeldud strateegiliste otsuste kujundamiseks ja teavitamiseks tulevaste sammude kohta, et tõrjuda kihlvedudega seotud korruptsiooni ja aususe ohte. Lisaks väideti väidetavalt, et föderatsioon registreerus nende teenuste eest osana oma pidevast kohustusest täita Euroopa Nõukogumänguvastane võitlus Macolini konventsioon algatus.

Positiivne positsioon:

Andreas Krannich Sportradar AG-st kuulutas teadaolevalt, et selles pilootprojektis osalemine näitabülioluline ennetavus“NOC * NSF paigutab”Hollandi spordivõistluste kaitsmine terviklikkuse riskide, näiteks mängudega manipuleerimise, eest“. Ta avaldas väidetavalt, et föderatsioon peab lisaks saama pidevat tuge. “kihlveoturu suundumuste ja arengute analüüsi kaudu“koos kõigi võimalike riskitegurite avastamisega, mille üle tuleb arutada”regulaarsed ülevaated.

Kuuldavasti lugesite Krannichi avaldust…

See on esimene seda tüüpi projekt Euroopa Nõukogu Macolini konventsiooni struktuuris ja see peaksid teised riigid seda vaatama kui panuse jälgimise väljavaadet riiklikul ja mitmevõistluse tasandil. ”

Oluline koostöö:

Omalt poolt ja Gerard DielessenNOC * NSF tegevjuht kirjeldas väidetavalt Sportradar AG-ga sõlmitud lepingut kuioluline projekt“Macolini konventsiooni pettusevastaste kohustuste täitmisel, mille eesmärk oli ennetada ebaseaduslikke spordiennustusi ja karistada nende eest samal ajal huvide konflikti tõrjumine spordiennustuse korraldajate ja korraldusorganite vahel.

Dielessen teatas väidetavalt…

„Meie kodumaiste spordivõistluste pideva panuste jälgimise kaudu ja uusimate kihlvedude suundumuste analüüs nende ümbruses on meil teadmisi, mis aitavad teavitada, milline on kõige tõhusam ja tõhusam pikaajalise strateegia kaitse terviklikkuse riskide eest.