Hold and Win slotimäng


Parima hinnanguga teenindusaegade arendaja Booongo avaldas äsja uhiuue pesa 15 Dragon Pearls. Mäng on järg populaarsetele draakonipärlitele. Viie rulliga, 25 võiduliiniga mängul on idamaine teema ja funktsioonid Hold and Win mehaanikud tunnevad mängijad ära algsest pesast. Uusim versioon sisaldab uusi kõrgepalgalisi ikoone koos funktsioonidega, sealhulgas Grand Jackpot auhind, mis võrdub 5000x osalusega.

Suurte võitude saamiseks koguge pärleid

Et proovida ja võita Grand Jackpot, peavad mängijad rullidelt pärleid koguma. Selles mängus on boonusring. Kui olete selle käivitanud, antakse kuus hingetõmmet. Nende spetsiaalsete keerutuste ajal võite teenida rohkem hingetõmbeid. Pärlid sel ajal kogutakse. Suure auhinna võitmiseks peavad mängijad boonusvooru koguma kõik 15 pärlit.

Koos Grand Jackpoti võitmise võimalusega sisaldab see online-slotimäng ka täiendavate keerutuste režiimi. Selles voorus on ainult kõrgelt tasustatud sümbolid, mis tähendab mängijatele suuremaid auhindu! Täiendavate keerutuste voor käivitatakse, kui kolm Red Bowl hajutab laiali on leitud rullidelt.

Booongo kontohalduse ja äriarenduse juht Juri Muratov kommenteeris uut väljaannet, öeldes: “Dragon Pearlsi uskumatu edu järel oleme viinud ühe oma kõige paremini toiminud väljalaske mängijate kogemuste teisele tasemele selles uus versioon, millel on rohkem tegevusi kui kunagi varem.

“Tohutu Grand Jackpoti auhind, mida pakutakse 15 Dragon Pearlsi kaudu, muudab selle viimase osamakse kindlasti atraktiivseks uutele ja olemasolevatele Booongo fännidele, pakkudes kindlasti rohkem boonussümboleid kui kunagi varem.”

Uus 15 draakonipärlit: väljalasketurniir

Selle uuendusliku versiooni käivitamise tähistamiseks Booongo pakub a 15 draakonipärlit: väljalasketurniir. Nüüdsest kuni 4. septembrini saavad mängijad üritusest osa võtta. Pakkumisel on kokku 30 000 eurot auhinnaraha.

Uus 15 draakoni pärlit: hoia ja võida mäng on üks, mis liitub arendaja pika nimekirjade loendiga. Juulis kuulutasid nad välja uue mängu Hold and Win funktsiooniga Super Marble: Hold and Win. Selles mängus on a Super marmor sümbol, mis kogub boonusmängu ajal unikaalse keerdumise jaoks ilmuvad väärtused. Mänguautomaati kuuluvad ka mängusisesed jackpotid, kus mängijad saavad võita kuni 1000x panuse!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga