Hoiana teise etapi töö algab sel aastal hiljem


Aasia junketioperaator Suncity Group Holdings Limited teatas teatavasti, et kavatseb oma 4 miljardi dollari suuruse integreeritud kasiinokeskuse Hoiana teise etapi ehitamist alustada millalgi hiljem sel aastal.

GGRAsia aruande kohaselt avas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ajutiselt juuni lõpus Vietnami hiiglasliku arengu esimese etapi koos viietärnihotelli ja 18 auguga golfiväljaku ning väikese kasiino kõrval. 300 pesa ja 140 mängulauda. Allikas täpsustas, et Hoiana asub sadamalinnast Da Nangist umbes 21 miili lõuna pool ja kavatseb peagi korraldada ametliku tseremoonia veel kolme hotelli ristimiseks, et viia tubade, sviitide ja villade koguavaldus kokku üle 1000.

Muutunud tähelepanu:

Suncity Group Holdings Limited lisaks kuulutas väidetavalt, et tema Hoiana areng on nüüd suunatud suunale ”turistid Kagu-Aasiast“peamise tulevase tuluallika pärast Hiina ametnike hiljutist võitlust välismaiste kasiinopakkumiste vastu. Sellisena ja väidetavalt teatas ettevõte, et saab ka “laieneb Ida-Aasiasse, et Jaapani ja Korea reisijaid veelgi sihtida“Mittemängurajatiste arendamise kaudu alates selle aasta lõpust”Miyako saar, Okinawa ja Niseko Jaapanis Hokkaidos. “

Väidetavalt luges Suncity Group Holdings Limited avaldust…

“Hoiana esimene etapp hõlmab üle 408 aakri suurust ala koos 2021. aastal algava projekti teine ​​etapp. Hoiana kavatseb tulevikus oma peamise lähteturuna tuua turiste Kagu-Aasiast. Usume, et Hoiana saab tuua märkimisväärseid tulusid ja säästva arengu väljavaateid ning näidata ka meie otsustavust järk-järgult areneda integreeritud kuurordioperaatoriks ja laiendada aktiivselt oma kuurordihalduse äri.

Tulevased sihtasutused:

Sellega seotud uudistes ja GGRAsia teatas, et lisaks kuulutas Suncity Group Holdings Limited, et loodab hakata külalisi tervitama Filipiinide kavandatavas Resorts World Westside City arenduses.enne 2023“ja alustab selle aasta lõpust Venemaal asuva Tigre De Cristali rajatise teises etapis tööd kahekordistamiseks”meelelahutusvõimaluste arv ja kolmekordne tubade arv“.


Lõuna-Koreachinatigre de cristalda