HK 47 miljoni dollari suurune tulude vähenemine esimese poolaasta jooksul Summit Ascenti jaoks


Hongkongis asuv investeerimisvaldusettevõtja Summit Ascent Holdings Limited (102: Hongkong) alustab selle aasta neljandaks kvartaliks väidetavalt Vladivostoki lähedal Venemaa Primorye integreeritud meelelahutustsoonis (IEZ) asuva Tigre de Cristali 200 miljoni USA dollari suuruse teise etapi ehitust.

Aasia kasiinooperaator on siiski otsustanud, et see ei suurenda veelgi Venemaa integreeritud kuurordi kavandatud mahtu II faasi laienemine, otsib see hoopis mitmekesistada oma varasid ja tuluvoogeallika sõnul.

Tulude langus:

Esmaspäeval teatatud kasiinoinvestorist, mida juhib Macau junketti promootor Alvin Chau, teatati a HK 47 miljonit dollarit (6,1 miljonit USA dollarit) esimese poole kaotusvõrreldes 2018. aasta esimese poole kasumiga 42,8 miljonit HK dollarit. Grupi hotellituludest ja hasartmängudest saadud tulu kokku kuue kuu jooksul kuni 30. juunini 2020 oli HK 96 miljonit dollarit (12,4 miljonit USA dollarit), langus 62,7 protsenti. Covid-19 pandeemiaga seotud reisipiiranguid süüdistati kaotuses.

Sunnitud seiskamine:

28. märtsil 2020 peatas tippkohtumine kõik hasartmängud Venemaa kuurordis pärast seda, kui valitsus teatas oma plaanidest blokeerida oma piirid, et kontrollida COVID-19. Tigre de Cristalile andis Primorsky Krai kuberner loa Venemaa kasiino taasavamiseks alates 16. juulist 2020.

Summit Ascenti sõnul on etapi eeldatav kogumaksumus praegu 200 miljonit USA dollarit, Sellest 120 miljonit USA dollarit, millest ta panustaks oma 60-protsendilise osaluse tõttu Oriental Regent Limited, Tiger de Cristali operaator.

Suunatud avamine:

Teadaolevalt luges Summit Ascent Holdings Limited kasumiaruanne …

„Hiljutiste ümberkujundamiste tõttu koos Suncity panusega on kontsern läbi vaadanud ja viimistlenud Tigre de Cristali II etapp 10. osa arendus ja ehitustööde kavandamine 2020. aasta neljandas kvartalis, mis on suunatud avamisele aastal 2022.

See uus integreeritud kuurort on eeldatavasti kahekordistada grupi VIP- ja massimängulaudu, teenindusaeguja sellel peab olema vähemalt kaks korda suurem olemasoleva majutusvõimaluse suurus ning see hõlmab nelja restorani ja baari, täiendavaid jaemüügipakkumisi ning siseruumides asuvat rannaklubi ja spaad. Tigre de Cristali II etapi arendamine annab kontsernile paremad võimalused klientide meelitamiseks ja hoidmiseks, eriti kui IEZ Primorye muud kasiinooperaatorid on lähiajal äritegevuseks avatud. ”

Kontrollosalus:

Summit Ascent, mille Alvin Chau juhitud Suncity Group Holdings Ltd-l on nüüd oma kontrolli all 24,74-protsendiline osalus selle aasta aprillis lõpule viidud 91,5 miljoni dollarise tehingu korral, näitas, et Tigre de Cristali edasise laiendamise asemel valib ta varem teada antud investeeringu Suncity’i Filipiinide nimekirja kantud üksusesse, Suntrust Home Developers Incorporated, et arendada 800 miljoni USA dollari väärtuses hotell ja kasiino Manila pealinnas asuvas Westside City Resorts World’is.

Mais tegi Suncity Group Holdings’i tütarettevõte Westside City Resorts World Inc-ga juhtimis- ja halduslepingu Westside City Resorts Worldi peamise hotelli ja kasiino haldamiseks ja haldamiseks alates 4. maist 2020 kuni 11. juulini 2033.

Allika väitel emiteerib Hongkongi börsiettevõte Suntrustis 847 miljonit HK (109,3 miljonit USA dollarit) vahetusvõlakirju, mille maksumus on 1,24 miljardit HK (160 miljonit USA dollarit). mida rahastatakse õiguste emiteerimise kaudu see tähendab, et Suncity osalus tippkohtumisel tõuseb 69,78 protsendini.

Parimad huvid:

Firma ütles …

„Ehkki direktorid on Tigre de Cristali pikaajaliste väljavaadete osas Vene Föderatsioonis ettevaatlikult optimistlikud, on nad seisukohal, et ettevõtte vara ja tuluvoogude mitmekesistamine on ettevõtte huvides et vähendada kontserni sõltuvust ühest tuluallikast ja asukohast.

„Geograafilise mitmekesisuse seisukohast on ettevõte uurinud muid ärivõimalusi laiendada kontserni olemasolevat äri ja uurida uusi turge, millel on märkimisväärne kasvupotentsiaal. Investeering SunTrustisse oli esimene samm kontserni jalajälje loomiseks Filipiinide kasiino- ja meelelahutusturul, võimaldades kontsernil sellele kasvavale turule siseneda, samuti pakkudes koos SunTrusti ja Suncityga sünergiat kogu turismiga seotud ettevõttele. .

„Direktorid usuvad, et osa netost investeerib märkimise eest õiguste emiteerimisest mitmekesistamise saavutamiseks on kaalukam kui Tigre de Cristali II faasi arengu praeguse ulatuse laiendamine. ”

Tippkohtumine ütles oma esmaspäevases kasumiaruandes, et kontsern registreeris korrigeeritud vara EBITDA kahjumit 22,1 miljonit HK (2,9 miljonit USA dollarit) I poolaastal, kuid säilitab tugeva finantsseisundi 816,7 miljoni HK (105,4 miljoni USA dollari) suuruse sularahaga pank seob kõik pangalaenud käesoleva aasta 30. juuni seisuga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga