Hiljutine taastumine NagaWorldi jaoks


Aasia kasiinooperaator NagaCorp Limited teatas teadaolevalt, et äri Kambodžas asuvas NagaWorldi rajatises taastub kiiresti pärast seda, kui see on koroonaviiruse pandeemia tõttu alates 1. aprillist 14-nädalaseks perioodiks suletud.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt kasutas Hongkongi börsil noteeritud ettevõte ametlikku pühapäevast avaldust üksikasjalikult, et 700-toalises arenduses registreeriti mängude kogutulud 609,9 miljonit dollarit aasta esimese üheksa kuu jooksul, kui VIP jooksva kiibi maht tabas väga tervislik 15,9 miljardit dollarit.

Julgustavad näitajad:

Inside Asian Gaming teatas sellest NagaCorp Limited lisaks suurendas alates 9. juulist oma ainsa Phnom Penhi koha 3,5 miljonit dollarit kui sellega seotud mängude brutotulu on kokku jõudnud 744 000 dollarit, mis moodustas vastavalt ligikaudu 93% ja 88% pandeemiaeelsest tasemest. Allikas selgitas, et samal kaheteistkümnenädalasel perioodil nägi NagaWorldi vara, mis hõlmas umbes 1600 teenindusaega, kokku arvestatud päevased arved ja tulud, mis olid individuaalselt samaväärsed sulgemiseelse tasemega 5,5 miljonit dollarit ja 316 000 dollarit.

Valguse lag:

Kuid, NagaWorld oma VIP-sektori taastumine oli väidetavalt aeglasem, kuna igapäevased kiibimahud saavutasid pärast taasavamist vaid 71% nende pandeemiaeelsest tasemest 76,1 miljonit dollarit sellega seotud tulud moodustavad 92% nende varasemast margist aastal 699 miljonit dollarit. NagaCorp Limited teatas siiski väidetavalt, et Kambodža kinnisvara massiturg, teenindusaegade ja VIP-ettevõtted on pärast mängude taasavamist registreerinud kogu mängude kogutulud päevas. 1,7 miljonit dollarit, mis esindas 91% nende sulgemiseelsest ekvivalendist.

Teatavasti luges NagaCorp Limitedi toimikut …

“Pikki aastaid on rühm on reklaaminud massituru kui stabiilsema hasartmängusegmendi kasv. 2020. aasta kolmandas kvartalis täheldati, et äritegevuse maht taastub massituru segmendis [with] pärast volatiilsemat VIP-turgu, registreerides taastumisprotsendi umbes 71%. Pärast kasiino tegevuse taasavamist juulis premium-tüüpi massisegment on olnud võtmetegur massituru tulude kasvu. “

Lisatud julgustus:

Lisaks kasutas operaator väidetavalt arhiivi, et selgitada, et see oli sisse viidud uus valik pakkumisi ja meeldetuletusi kes üritavad suurendada pandeemiajärgset külastust NagaWorldi. Ettevõte väitis väidetavalt, et needmitmetasandilised stiimulid”Põhinevad kasiino kiipide sisseostukohustustel ja hõlmavad nii toidu- ja joogipakkumisi kui ka tasuta hotellipeatusi, mille eesmärk onnii massi- kui VIP-turgudel. ”

Väidetavalt luges NagaCorp Limitedi avaldus…

Suurem pühendunud kiibiost toob kaasa stiimulite suurema väärtuse pakutakse klientidele. Pakutavad konkurentsisoodustused suurendavad eeldatavasti hasartmängude ärimahtu. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga