Hiina tõsine hasartmänguvastane kohustus


Teatavasti arreteeris Hiina politsei eelmisel aastal üle 75 000 inimese, kuna nad panid kokku umbes 3500 ebaseaduslikku piiriülest hasartmänguasja ja umbes 2260, mis olid seotud keelatud iGamingi platvormidega.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt sisaldasid need arvud hiigelriigi avaliku julgeoleku ministeeriumi hiljutist värskendust hoiatuseks kõigile, kes kaaluvad võimalust osaleda ebaseaduslikes piiriülestes hasartmängutoimingutes. Allikas täpsustas, et kaheteistkümne kuu jooksul sulgesid Hiina õiguskaitseasutused lisaks ligikaudu 1 960 maa-alusele pangale ja ebaseaduslikele makseteenustele ka umbes 1160 salajased hasartmängude edendamise platvormid.

Tõsine ettepanek:

Teade Avaliku julgeoleku ministeerium pealegi hoiatas avalikkust väidetavaltpiiriüleste hasartmängude pettus ja tõsine kahju“enne elanikkonnalt palumist”teadlikult boikoteerida välismaal või võrguhasartmänge‘ lisaks ‘aktiivne piiriüleste hasartmängudega seotud vihjete ja teabe edastamine.

Teate kohaselt luges avaliku julgeoleku ministeeriumi värskendust…

Välismaalt toodi Hiinasse tagasi üle 600 Hiina kahtlusaluse Hiina politsei koostöös oma kolleegidega riikides, sealhulgas Filipiinid, Malaisia, Myanmar ja Vietnam. Hiina politsei jääb piiriüleste hasartmängude vastu karmiks. “

Jätkuv kohustus:

Hiinal on väidetavalt pikk ajalugu, kui ta üritab piiriüleseid hasartmänge tõrjuda, kuna Hiina ametnikud tunnevad sellist tegevust häirida kohalikku turismiturgu ja viia selleni, et riigist voolab välja suur summa emakeelset valuutat. Üle 1,4 miljardi elanikuga rahvas avaldas hiljuti hasartmängusõbralike välismaiste sihtkohtade musta nimekirja enne õigusaktide vastuvõtmist, et kehtestada keegi, kes on tunnistatud süüdi hasartmängude hõlbustamises välismaal.

Lisatud tähelepanu:

Et veelgi piirata piiriüleseid hasartmänge ja riiki Riiklik valuutavahetus pidas eelmisel nädalal väidetavalt konverentsi, kus ta pühendus instituudile kuus juhtimisülesannet järgmise kaheteistkümne kuu jooksul, mis aitaks peatada ebanormaalset väljaminevat kapitali voogu.


igamehefilipiinidmustlistmalajasiavietnammyanmadalik julgeolekuministeerium riigivalitsuse haldamine piiriülesed hasartmängudülemängude mängimine