Hiina politsei peatas ebaseadusliku hasartmängusündikaadi


Ida-Hiinas on korrakaitseametnikud väidetavalt arreteerinud kuritegeliku jõugu liikmed seoses väidetega, et nad vastutasid ebaseadusliku sündikaadi juhtimise eest, mis aitas kohalikel inimestel mängida Aomeni kasiinodes.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt tegutses ebaseaduslik rühmitus Jiangsu provintsist välja ja arvatakse, et sinna kuulus umbes 18 liiget, sealhulgas varjatud liider, kellele viidati ainult kui Shi.

Ujukutasud:

Inside Asian Gaming teatas, et kahtlustatakse ebaseaduslikku organisatsiooni varustas kohalikke puntereid kontode ja kiipidega hiljem mängisid nad ühes Macau 39-st kasiinost. Allikas täpsustas, et see ettevõte oli pealegi väidetavalt umbes tasaarveldanud Alates 2007. aastast on see 184 miljonit dollarit kogudes komisjonilt ettemaksetest kuni 2%.

iGamingu kaasatus:

Asub Aomenist umbes 800 miili põhja pool, Jiangsu provints elanikkond on üle 80 miljoni inimese ning on üks Hiina juhtivaid rahanduse ja tehnoloogia keskusi. Väidetavalt oli kuritegelik bänd ka ebaseadusliku klubipõhise hasartmängu taga Portugali sadamalinnas Haimen mis oli võimaldanud kohalikel kihlvedu Interneti ja telefoni teel.

Kallis karistus:

‘Shi’ arreteeriti esimest korda 2018. aasta mais politseiga kirjeldades tema ebaseaduslikku ettevõtetavamerel hasartmängude megakorraldus“Mis on teeninud vähemalt iseenda määratletud” investeerimisühingu juhi ” 4,7 miljonit dollarit. Allikas selgitas, et printsipaal mõisteti hiljem 16-aastase vanglakaristuse kandmisele ja trahvi maksmisele Lääne-Korea piirkonnas 17,4 miljonit dollarit.


igamingillegal gamblingjiangsu provinceshihaimenLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga