Hiina, Macau ja Taiwan loobuvad PokerStarsi saates


Osana pidevatest jõupingutustest selle normide järgimise parandamiseks on hiiglaslik veebikasiinode ja spordiennustuste operaator Flutter Entertainment teatanud oma PokerStarsi iGamingi kaubamärgi lahkumisest Hiinast, Macaost ja Taiwanist.

CalvinAyre.com’i esmaspäevase aruande kohaselt teatas Londoni börsil noteeritud ettevõte, et see samm on osa kogu ettevõtet hõlmavast kampaaniast, mille eesmärk on “lülitada välja” oma osalus mustade turgudega, kuna ükski kolmest ülalnimetatud territooriumist ei luba oma kodanikel seaduslikult seaduslikult nautida online pokkeri meelelahutust.

Otsustav suund:

CalvinAyre.com teatas sellest Flutter Entertainment, mis oli tuntud kui Paddy Power Betfair kuni 2019. aasta nimemuutuseni, varem üksikasjalikult, et see nii oleks nõuetele vastavuse, mängijate kaitse ja rahapesuvastaste võimete suurendamine oma PokerStarsi kaubamärgist. Allikas täpsustas, et behemoth teatas lisaks, et ta on tuvastanudväike arv jurisdiktsiooneMis enam ei tegutse, sealhulgas Hiina, Macau ja Taiwan ja tal olinüüd need turud välja lülitanud’.

Kallis väljumine:

Flutter vastutab PokerStarsi kaubamärgi eest oma Stars Grupi tütarettevõtte kaudu ning teatas, et väidetavalt maksab lahkumine Hiina, Macau ja Taiwani iGamingi turgudelt tõenäoliselt sellele umbes 65 miljonit naela (87 miljonit dollarit) aasta. Kuid väidetavalt usub firma, et see on hind, mida tasub maksta selleks, et jääda vabaks tulevastest tagasilöökidest mille võiksid algatada reguleerivad asutused potentsiaalselt tulusamatel turgudel, näiteks Ameerika Ühendriikides.

Järgnev stseen:

Edasi teatati, et PokerStars oli varem nautinud stabiilset ärivoogu kasvavast online-pokkeri mustast turust aastal Venemaa kaubamärgi endine ülemus kiidab sageli oma jõupingutusi maksete töötlemise takistustest kõrvale hoidma. Kuid allikas selgitas, et see kõik võib muutuda, kui Flutter Entertainment tõmbas oma positsiooni Betfair selle rahva bränd mais ja on nüüd teadaolevalt innukas õigustatud ja varjatud joone hoidmiseks.


betfairrussiagamingpokerstarsühinenud riikides paddy power betfairtähtede gruppmust turgpuristaja meelelahutusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga