Hiina loob hasartmängude sihtkohtade jaoks uue musta nimekirja reisimiseks


Hiina kultuuri- ja turismiministeerium on koostanud musta nimekirja sihtkohtadest, mis on mõeldud välisturistidele, kes nende arvates häirivad rahva väljaminevat turismi. Selliste sihtkohtadena avatakse mandri-Hiinast pärit kasiinosid avavad kasiinod.

Sel nädalal avaldatud avaldusest selgus, et uus süsteem loodi koostöös teiste valitsusasutustega. Süsteem piirab linnadesse suunduvate Hiina kodanike reisipiiranguid ja mustas nimekirjas olevaid konkreetseid kohti.

Kes on nimekirjas?

Ministeeriumi sõnul peetakse nimekirjas olevaid kohti Hiina kodanike isiklikku ja varaohutust ohustavaks. On ebaselge, millised valdkonnad on uues süsteemis loetletud. Aga, JP Morgani analüütikud Pankade arvates on sihtpunktiks Kagu-Aasia mängude sihtkohad.

Filipiinid, Kambodža ja Vietnam on tõenäoliselt nimekirjas ja analüütikud tunnevad seda Austraalia võib olla ka sihtmärk. Hiina on Kambodža ja Filipiinid sihikule võtnud juba pikka aega. Veel eelmisel aastal nõustus Kambodža oma online-hasartmängutööstuse sulgemise, kuid Filipiinid lükkasid samasuguse tegevuse tagasi oma POGOde suhtes.

Analüütikute aruanne

DS Kim, Jeremy An ja Derek Choi JP Morganist väitsid, et musta nimekirja kuulutamine näib jätkuvat jõupingutusi peatada ebaseaduslik hasartmäng välismaal. See on ka samm piiriülese kapitalivoo peatamiseks tööstuses.

Analüütikute sõnul pole praegu kindel, kuidas valitsus tegutseb musta nimekirja alusel ja mida täpselt tähendab see, et loendis on linn või asukoht. Analüütikute arvates tähendab see, et kapital voolab läbi maa-alused esindajad ja pangad koos ülemeremaade turgude edendamisega hoogsalt kontrollitakse.

Samuti rõhutasid analüütikud, et tõenäoliselt ei mõjuta Macau musta nimekirja negatiivset mõju. Linnat ei peeta hasartmängude välisturuks. Neile võib muudatus kasuks tulla, kuna see võib suunata nõudlust piirkonnale.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga