High 5 Games toob tagasi loodusliku rongi funktsiooni


New Yorgis asuv sõltumatu kasiinomängude pakkuja High 5 Games (H5G) on lisanud oma suurele hitimängude raamatukogule veel ühe pealkirja oma uue Wonderlandi-teemalise pesa Teatime Treasures abil, viies mängijad jäneseaugust alla.

H5G on uus 5-rull, 5-rida, 25 palgaliini video pesa näeb välja arendaja tagasitulek Metsiku rongi funktsioon, mis suurendab põnevust selles seikluses inglise autori Lewis Carrolli kuulsaks tehtud Mad Hatteri teepeole.

Meil on hea meel näha, kui loodusliku rongi funktsioon naaseb kogu maailmas veebikasiinodesse sellisel nostalgilisel viisil. ”

Mäng:

Selle uudishimuliku eskaadri põhimängu ajal, kui koogilõige ja rööviku sümbol ilmuvad üheaegselt tahvlile, aktiveeritakse metsik rongi funktsioon. Kui see juhtub, teeb prille kandev röövik, mis muide ei sarnane Absolemiga, teed rullides, koogutades kooki.

Kõik koogid, mis söödi põhimängu ajal, lisatakse koogivormi võidumõõtja mis asub ekraani vasakus servas ja millel on Cheshire’i kass oma vallatu irvega.

Kui tagurpidi keerutuste ajal on mängijal piisavalt kooki, et arvesti tõusta, töötab ta selle nimel, et Tasuta mängude boonus ja Jackpoti boonus.

Funktsiooni tagastamine:

High 5 mängude kliendipartneri vanemjuht, Lauren Gazneli, kasutas debüüdi kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Meil on hea meel näha, et Wild Train funktsioon muudab selle naasmise veebikasiinodesse tagasi kogu maailmas nii nostalgilisel viisil. Teatime aarded pakuvad kindlasti toreda seiklusliku imesõidu klassikalise muinasjutu kaudu, mida me kõik teame ja armastame. Meelelahutusliku funktsiooni ja värvika mängukunsti abil loodame selle mängu koos mängusisesed tutvustused saadaval meie operaatoritele kogu maailmas ”

Võrgu käivitamine:

Uusim täiendus NYC peakorteri arendajate portfelli, Teatime Treasures ilmus eranditult koos kahe H5G võtmeoperaatoriga. topelt väljamakse reklaam toimub 6. juulist 23. juulini, mille möödudes tehakse see teenusepakkuja kogu juhitava kaugmänguserveri kaudu kättesaadavaks kogu partneri operaatorite võrgule, Kõrge 5 VAULT, reklaami viimasel päeval.

1995. aastal asutatud New Yorgi ettevõte vastutab ka veebipõhise toimingu eest, High 5 kasiino, mis on sotsiaalne ja pärisrahaga kasiino, millel on suurim rakenduses saadaolev originaalsete kasiinomänguautomaatide kogu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga