High 5 Games debüteerib uue CandyBlastedi (videopesa) edasiliikumise


Ameerika online-kasiinomängude arendaja High 5 Games teatas, et mängijad saavad nüüd nautida oma uut kümne rulliga CandyBlasted videopesa, et saada võimalus eemale minna “magusate võitudega”, mis võivad nende käivitava panuse koguni 2963 korda ületada.

New Yorgi peakontoris tegutsev innovaator teatas ametlikust 12. septembri pressiteatest, et tema uusim kümnerealine videopesa on lisaks uuendusliku Racking Up Riches boonusfunktsioonile “koormatud suhkruga kaetud hüvedega, mis mängijatel rohkem ihkavad”. aktiveeritakse baasmängust, moodustades kommide-teemaliste sümbolite võitva klastri.

Premeerivad asendajad:

Kõrge 5 mängud selgitas, et see boonus näib, et sümbolid, mis ei kuulu potentsiaalselt tulusasse rühma, kaovad asendada uute ikoonidega, mis võivad värvikat massi lisada või hakata moodustama täiesti uue kimbu. Ta teatas, et see protsess jätkubkuni pole enam täiendavaid sümboleid lisadaEnne harrastajate autasustamist autasugavõidusumma, mille nad kokku kogusid’.

Lisameelelahutus:

Arendaja kuulutas, et Rikkumise rikkus lisaks pakub atraktiivsus online-kasiino mängijatele võimalusiet rohkem rackida’Võidab teisendavate sümbolite kogumise või selle erilise magnetomaduse abil. See täpsustas, et mobiilisõbralik KommidPlastud pakub isegi õnnelike mängude boonuste vooru et nende võitvas klastris oleks kolm täheikooni.

Maitsev rõõm:

Lauren Gazneli ettevõttest High 5 Games kuulutas pressiteate vahendusel välja, et CandyBlasted ‘täidab kindlasti teie magusaisu himuJa on paljulubavtuua võrgukasiinomaailmas rikkalikku lõbu’Viisakalt’kommikobar rõõmustada’Leiti selle boonusfunktsioonist Racking Up Riches.

Lugege Gazneli avaldust…

“CandyBlastedi väljaandmine toetab jätkuvalt meie pühendumus kvaliteetsete mängude toomisele pakitud turule lõbusate ja meelelahutuslike funktsioonidega. See mäng tähistab meie esimest hooaega uuel hooajal ja oleme põnevil, kui näeme, et see reaalajas käivitub meie partneroperaatoritega üle kogu maailma. “


kõrge 5 mänguvideo slotlauren gaznelicandyblasted rackings up rikkusiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga