Hea uudis California hõimu kavandatud arengu kohta


Ameerika Ühendriikide India asjade büroo on väidetavalt lõpetanud vajaliku keskkonnamõju avalduse projekti seoses Tejoni India hõimu 600 miljoni dollari suuruse kavaga tuua uus keskusesse uus kasiinokuurort.

Californian ajalehe Bakersfield neljapäevase raporti kohaselt on föderaalselt tunnustatud hõim töötanud oma kasiinoalase unistuse realiseerimisel juba üle kümne aasta ja tindistas kavandatud rajatise operatiivpartnerlust Hard Rock Internationaliga umbes kaksteist kuud tagasi.

Kaitse luba:

Ajaleht teatas, et Tejoni indiaanlaste hõim sai 2012. aastal föderaalse tunnustuse ja palus hiljem valitsusel usaldada 306 aakri suurune Kerni maakonna maatükk, et see saaks olla oma kavandatud kasiinokuurordi koduks. Väidetavalt nõuab kava, et see ala asuks umbes 25 miili lõuna pool linnast Bakersfield võõrustada Hard Rock hotelli ja kasiino kaubamärgiga rajatist, kus on 400-toaline hotell koos konverentsikeskuse, elavate meelelahutuskohtade, mitme restorani ja suure kasiinoga.

Oluline etapp:

Kalifornia Bakersfield teatas, et eelnõu keskkonnamõju avaldus on vaid üks paljudest sammudest, mis tuleb läbi viia enne, kui California hõimule antakse õigused kavandatud kasiinoraporti koostamise alustamiseks. Föderaalvalitsus algatas väidetavalt juurdlusprotsessi 2015. aastal ja on pärast seda uurinud, kas kavandatav areng on võimalik kahjustaks kohalikku ökosüsteemi või mõjutavad oluliselt piirkonna veevarusid.

Positiivne hääldus:

See esialgne uurimine on väidetavalt toimunud ei leidnud nii tõsiseid ohte ja nüüd tuleb selle tulemused esitada USA siseministrile David Bernhardt lõplikuks määramiseks. Kalifornia Bakersfieldi väitel on üldsus seda seni teinud 27. juuli keskkonnamõju avalduse eelnõu kommenteerimiseks, samal ajal kui selle järeldused peab heaks kiitma ka California kuberner Gavin Newsom.

Valdkonna propageerimine:

Ajaleht teatas, et Tejoni India hõimu kasiinoplaan on juba saanud palju kohalikku tuge Kerni maakonna järelevalvenõukogu Hiljuti leppis kokku kokkuleppes, mille kohaselt pakutakse kavandatud rajatisele järgmise 20 aasta jooksul avalike ohutusteenuste eest vastutasuks 20 miljonit eurot 218 miljonit dollarit. Hõim väitis väidetavalt, et valminud saal muudab dramaatiliselt põllumajandusala ja veelgi enam luua umbes 2000 täistööajaga töökohta.


hard rock internationalkern countybakersfielden keskkonnamõju teatishard rock hotel and casinounited States büroo India Affairstejon India tribegavin newsomdavid bernhardtkern maakonna järelevalvenõukoguLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga