Hasartmängumaksu tasumine kukub Macaus


Teatavasti teatas Macau valitsus, et linna 39 kasiinot andsid augustiks kokku kokku 76,82 miljonit dollarit hasartmängumaksu, et viia nende kaheksa kuu arvestus kokku veidi üle 2,85 miljardi dollari.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt, milles viidatakse enklaavi finantsteenuste büroo ametlikele andmetele, näitab augusti näitaja 52,4% -list suurenemist kuuga, hoolimata sellest, et enklaav tõmbas kokku aastaga võrreldavalt 94,5% -list langust mängude brutotulu umbes 166,61 miljoni dollarini.

Koroonaviiruse tagajärjed:

Inside Asian Gaming teatas, et kaheksa kuu ühine hasartmängumaksu summa on nüüd umbes 81,6% madalam kui eelmise aasta samal perioodil ja see tähendab, et Macau on seni kogunud ainult umbes 45,6% ümbruskonnast 6,26 miljardit dollarit see oli varem prognoosinud kogu 2020. aastat. Allikas täpsustas, et peaaegu 700 000 elanikuga linn oli varem prognoosinud kogunevat umbes 12,29 miljardit dollarit kogu selle aasta jooksul, kuid korrigeeris seda arvu mais 49% võrra pärast koronaviiruse pandeemia põhjustatud kasiinoäri aeglustumist.

Liigse ergutamine:

Vaatamata sellele märkimisväärsele langusele kasutas GGRAsia oma aruanne, et selgitada, et Macau valitsus oli endiselt eelarve ülejääk ligi 2,44 miljardit dollarit augusti lõpuni, mis tähendab 49% langust aastases võrdluses ja on tõusnud maksemuud kapitalitulud’. See allikas teatas lisaks, et Portugali endine enklaav loodab sellest hoolimata registreerida kogu aasta puudujäägi 4,88 miljardit dollarit vaatamata prognoosidele, et see kogub igakuiseid hasartmängumakse Moldova piirkonnas 521,12 miljonit dollarit detsembri lõpuni.

Oluline allikas:

Macaus on koduks mõned maailma kõige ikoonilisemad kasiinod, sealhulgas lootosekujuline kasiino Grand Lisboa, samas kui GGRAsia teatas, et need kohad peavad maksma 35% hasartmängutulude maks lisaks väiksematele kohustustele iga elava diilerilaua, mänguautomaadi ja VIP-ruumi eest, mida nad haldavad võtta tegelik määr kuni umbes 39%. Need kogud moodustasid väidetavalt 75,3% linna viimasest kaheksa kuu maksumäärast peaaegu 3,79 miljardit dollarit, mis ise tähendas 65% langust aastases võrdluses.


taxcasino grand lisboagaming tulud finantsteenuste bürokoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga