Hasartmängukomisjoni nõuanded


Ühendkuningriigis on hasartmängukomisjoni regulaator teatanud teadaolevalt uue kampaania käivitamisest, mille eesmärk on tõsta teadlikkust turvalisematest iGamingi juhtimisriistadest selliste hasartmängude tugirühmade nagu GamCare ja GambleAware kõrval.

SBCNewsi esmaspäevase raporti kohaselt kuulutas avalik-õiguslik asutus, et tema üheksa viisi, kuidas hasartmängude korraldamisel end turvaliselt hoida, eesmärk on pakkuda ka kohalikele iGamingu fännidele paremaid ja kõikehõlmavaid juhiseid nende tegevuse jälgimise viiside kohta, et säilitada tarbijate kulutused juhitav tase. ”

Varasem eeltingimus:

SBCNews teatas, et skeem tuletab tarbijatele lisaks meelde, et kõik Ühendkuningriigi litsentsitud iGamingi domeenid peavad pakkuma punteritele „juurdepääs ajaloolisele konto tegevuseleEt aidata neil teha teadlikke otsuseid seoses nende hasartmängude harjumuste ja tarbimisega. Allikas täpsustas, et see soovitus soovitab mängijatel ka ära kasutada mängusiseseid tööriistu, näiteks hüpikakna hoiatusi et olla kursis sellega, kui palju aega nad veedavad veebis või maapealse mänguautomaadi ees.

Pidev nõustaja:

Teadaolevalt hakati hasartmängukomisjoni käivitama kindral eelmisel kuul tarbijaõiguste juhendamise kampaania eesmärgiga teavitada mängijaid mitmest nõudest ja ohutusstandarditest, on litsentsitud ettevõtjad kohustatud esitama uued registreerimised. SBCNews teatas, et selle uuema algatuse eesmärk on tugineda regulaatori traditsioonile tõsta teadlikkust mängijate õiguste ja kohustuste kohta ning soovitab neilseada oma kulutustele piiridEnne mis tahes vormis hasartmängude nautimist.

Impulsipäring:

SBCNews teatas, et reguleeriva asutuse uusim kava teavitab puntereid lisakstegelikkuse kontroll“Miks nad mängivad ja”mõtle hoolikalt läbi oma motivatsiooni mängida. ” Programm soovitab sarnaselt huvilistele, et kõik litsentsitud operaatorid peavad pakkuma juurdepääsu Gamstopi enese välistamise süsteemile ning lõpetades sellega, et tuletades meelde iGamingi meelelahutuse fänne, tuleb neil õigus taotleda „hasartmängude aegumineMis võib kesta kuni kuus nädalat.


hasartmängude korraldamine ja vastutustundlik hasartmängude hooldamineemängutarkvaraLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga