Hasartmängude reklaamikriitikud on kihlveo- ja hasartmängunõukogu vastu


Ühendkuningriigis on mõjuka kihlveo- ja hasartmängunõukogu lobirühma ülem väidetavalt röövinud neid, kes pooldavad hasartmängureklaamide täielikku keelustamist.

Gambling Insideri aruande kohaselt on Michael Dugher (pildil) Londoni peakontori organisatsiooni tegevjuht kriitikaga, kuna valitsus jätkab kohaliku hasartmänguturu praeguse olukorra laiaulatuslikku ülevaatamist. Allikas täpsustas, et see hinnang ajendas hiljuti Lordide Koja parlamendiliikmete vahelist rühma kutsuma ettevõtjaid keelama oma teenuste otsest turustamist või spordivõistluste või -meeskondade sponsoreerimist.

Tundmatu loendur:

Kuid Dugher on nüüd väidetavalt kasutanud arvamuslugu Poliitika kodu ajakirja, et kutsuda sellise poliitika pooldajaidPühapäevakooli keelustajadja osutada akadeemilisele uuringule, mis leidis põhjuslikku seost pole sellise reklaamiga kokkupuutumise ja hasartmänguprobleemi tekkimise vahel. Selle uurimise esitas väidetavalt konservatiivse valitsuse käimasolevat hasartmängude ülevaadet juhtiv mees, meedia- ja andmeminister John Whittingdale, kuna spordiennustustööstus valmistub tervitama kuu aega kestnud UEFA jalgpalli Euroopa meistrivõistlustega seotud tegevust.

Positiivne sond:

Selle uuringu viis läbi Liverpooli ülikooli professor Ian McHale väidetavalt tellis Inglise jalgpalliliiga ja väidetavalt ei leidnud ta ühtegi tõendit, mis viitaks sellele, et jalgpallifännid suurendaksid hasartmänge otsese tulemuse tõttu, kui nende klubisid sponsoreeris kihlveofirma. Sellest hoolimata nõustusid pakkujad vabatahtlikultvilest-vileni keeld“kõikidel telereklaamidel alates 2019. aasta suvest, mis tõi kaasa seda, et lapsed nägid reklaame väheneb umbes 97%.

Heatahtlik toetus:

Endine leiboristide parlamendi parlamendisaadik Dugher kasutas väidetavalt oma tükki, et rõhutada elukvaliteetset toetust, mida spordiennustustööstus on spordiklubidele ja -asutustele pakkunud. “enneolematu sularahakriiskoronaviiruse pandeemia. Ta väitis väidetavalt, et sektor on andnud ainuüksi jalgpalliklubidele miljoneid naela, kui nad võitlesidrahvahulkade puudumine“mis jättis nende bilansid sarnaseks”must auk. “

Kindel hoiak:

The Panuste ja mängude nõukogu esindab umbes 90% Suurbritannia mängu-, spordiennustus-, kasiino- ja bingooperaatoritest, sealhulgas sellised käitumishuvilised nagu Entain, Flutter Entertainment ja William Hill. Organisatsioon kritiseeris hiljuti ka ettepanekut, mis selle sisse tooks kohustuslikud igakuised kahjulimiidid mänguritele ja on teadaolevalt analoogselt antagonistlik rangem identiteedi ja vanuse kontrollimine.

Kuuldavasti luges tükki Dugherilt…

“Muidugi leidub ka hasartmänguvastaseid kampaaniategijaid – pühapäevakooli keelajaid jms – kes kasutab reklaami keelustamise üleskutseid kordades vabandusi. Kuid tõsised poliitikakujundajad peavad tegelema tõendite, mitte vabandustega. Nende jaoks, kellele kihlveod ei meeldi, on valus reaalsus see nende argumendid lihtsalt ei kuhju. ”