Hard Rock laieneb Londonis


Ameerika kasiinooperaator Hard Rock International (HRI) on oma praeguse Londoni portfelli laiendamiseks võimaldanud kasiino eelduslitsentsi nüüdsest suletud The Ritz Clubilt.

Floridas asuv ettevõte, mis kuulub HRI emaettevõttele Seminole hõim Florida teatas neljapäevases pressiteates, et tehing võimaldab tal “otsida ja rajada Londonis uus kasiinoettevõte, jätkates Hard Rocki laienemist maailma suurematesse väravlinnadesse”.

Täiendab olemasolevaid pakkumisi:

Vastutav üheksa kasiinokinnistut ainuüksi Ameerika Ühendriikides, sealhulgas Hard Rocki hotell ja kasiino Atlantic City ning Seminole Hard Rock Hotel & Casino Hollywood, Florida, samuti kolm kavandatavat kasiinot Põhja-Indianas, Ottawas, Kanadas ja Rockfordis, Illinoisis. ülemaailmselt tunnustatud kaubamärgi poolt “paneb aluse” kasiino loomisele, mis väidetavalt täiendab ettevõtte paljusid muid pakkumisi rahvusvahelistes väravlinnades üle kogu maailma, nagu Hollywood, Florida; Madrid; Pariis; New York ja palju muud.

Hard Rock Internationali esimees, Jim Allen, ütles …

„Ootame oma kaubamärgipakkumiste laiendamist sees London ning toome meie auhinnatud külalislahkuse, mängude ja meelelahutuse Hard Rocki sünnikohta. “

Digitaalne ettevõtmine:

Lisaks oma andmebaasile, kus on üle 130 miljoni kliendi ja ligi 250 maismaal asuvat kohta levis 76 riigis, HRI käivitas 2020. aasta detsembris ka Hard Rock Digital ühisettevõtte, mis on Hard Rocki ja Seminole Gamingu eksklusiivne sõiduk spordiennustuste ja interaktiivsete mängude jaoks kogu maailmas.

Kui peakontor asub Floridas Hollywoodis, peavad suuremat ettevõtmist juhtima mängutööstuse tugevad esindajad Rafi Ashkenazi, Marlon Goldstein ja Matt Primeaux vastavalt tegevjuhi, tegevjuhi ja presidendi rollis.

Ritzi klubi pärast kasiinooperatsioonide ajutist peatamist 19. märtsil 2020 lõplikult suletud, COVID-19 tõttu, vahetult enne Ühendkuningriigi lukustuse sisestamist. Aastaid kestnud kuulsuste hulgast pärinev kasiino ei olnud väidetavalt alates 2016. aastast kasumit teeninud, osaliselt tänu reguleerimise suurenemisele ja Kaug-Ida kõrgete rullide arvu vähenemisele.