Hard Rock AC teatas 20 miljoni dollari suurusest investeeringust


New Jersey linnas ja Hard Rock Hotel & Casino teatas, et Atlantic City kulutab vähemalt 20 miljonit dollarit kapitali täiustamiseks osana reinvesteeringust, mis hõlmab Boardwalki kinnisvara sviitide renoveerimist, mänguautomaatide ja lauamängude lisamist. uus söögikoht ja Starbucks ning rannaäärsete mugavuste taaselustamine.

Hard Rock Atlantic City president, hiljutises pressiteates plaani kommenteerides ütles Joe Lupo…

„Nende kapitalidollarite pühendumine meie omandisse tõestab nende pühendumust meie külaliskogemuse parandamisele koos Atlantic City ja meie vara taaselustamisega, mis avanes 500 miljoni dollari suurune renoveerimine vähem kui kolm aastat tagasi. ”

Lupo selgitas edasi: “Meie kasv viimase aasta jooksul enneolematutes oludes räägib külaliste usaldusest meie vara vastu ja nende kogemuste nautimisest, mida me edasi arendame ja täiustame.”

Uuestiinvesteerimise üksikasjad:

Pressi sõnul on lõviosa 20 miljoni dollari suurune investeering kulutatakse 66 Celebrity (Põhjatorn) ja 25 Roxy (Lõunatorn) sviidi renoveerimiseks. Las Vegases asuv professionaalne disaini-, arhitektuuri- ja planeerimisfirma Klai Juba Wald Architecture + Interiors kujundab väidetavalt 91 sviiti renoveerimist samal ajal kui kõik kuurordi oma standardtoad on samuti paranenud, sealhulgas uued lameekraaniga telerimonitorid ja LED-valgustus. Operaator loodab, et uuendatud toad ja sviidid pakuvad ikoonilist Boardwalki linna külastavatele turistidele “atraktiivset põgenemist”.

Vastuseks nõudlusele, mis tekkis hasartmängutulude kasvu üle kahe järjestikuse kvartali järel, Aasia ja kõrgeima piiri piirkonnad kasiino 167 000 ruutjalga suurusest mängupinnast näevad ka täiendused, samas rohkem lauamänge ja mänguautomaate lisatakse kasiino põhikorrusele ja puuri aladele.

Plaanis avalikkusele avada hiljem sel kuul uus laiendatud Starbucks pakub ligipääsu laudteele allkirjaga teemarestorani kõrval, Hard Rocki kohvik, samal ajal “tõstes klientide mugavusi”. A uus söögikoht varsti avalikustatakse ka see, mis avatakse sel suvel, täiendades ookeaniäärse kuurordi olemasolevaid söögi- ja joogivalikuid.

Samuti uuendatakse rannaäärseid mugavusi, et need kajastaksid USA armee korpuse inseneride sel aastal ranna täiendamise projektide rasket tööd ja näevad seda uued tualettruumid ja üle 1000 rannatooli lisati populaarsele Hard Rocki rannabaarile.

Lõpuks, COVID-19 piirangute vähendamine on näidanud pealkirjade meelelahutuse järkjärgulist taastumist ning sellisena tehakse turu juhtivaid programmeerimis- ja heli täiustusi Hard Rock Live Etess Arenal ja Helilained. 17 aakri suuruse majutusasutuse koosoleku- ja konverentsiruumid ning sisebassein saavad täiendusi.

Caesarsi 400 miljoni dollari suurune vahelduvvooluplaan:

Kolimine kuurordi omanduses Hard Rock International tuleb kannul 21. aprilli teadaanne Caesars Entertainment Inc. (CZR) kavandatavast 400 miljoni dollari suurusest investeeringust Atlantic City kasiino kinnisvara kolmikule. Üldplaan laiendab väidetavalt, kuidas ettevõtte juhid andsid New Jersey hasartmängu reguleerivatele asutustele 2020. aastal, enne kui neile anti roheline tuli Caesarsi, Harrah’s Resort’i ja Tropicana Atlantic City juhtimiseks.