Happy Ape (videopesa) debüteeris Habanero Systems BV


Peaaegu üheksa nädalat pärast videomängusaalide Wealth Inn esmaesitlust ja online-kasiinomängude arendaja Habanero Systems BV on nüüd tagasi pöördunud, et teatada oma uue viie rulli ja 15 võidureaga Happy Ape ettemakse kauaoodatud debüüdist.

Uuendaja kuulutas European Gaming Media and Events’i avaldatud teisipäevase pressiteate abil, et tema viimane kolmerealine videopesa on liitunud portfelliga, mis sisaldas juba umbes 170 mängu, näiteks hiljuti lansseeritud Meduuside vool tiitel ja „kutsub mängijaid põnevate auhindade otsimiseks džunglisseiklust alustama”.

Kaasav meelelahutus:

Habanero Systems BV pealegi teatas, et mobiilisõbralik Õnnelik ahv saadab iGamingi harrastajadbanaanidKui nad püüavadmängu rinna avamiseks, et paljastada modifikaatorid ja täiendavad kordistid’, Kus koguni 36 tasuta keerutust ootab kõiki, kellel on õnne vähemalt kolme hajutussümboli kogumiseks.

Täiendavad meeldetuletused:

Habanero Systems BV korporatiivkommunikatsiooni juht Toni Karapetrov kirjeldas pressiteate abil ümbritsevat õnne Ape kuitroopiline tiitel’, Mis tuleb ka koos Ahv puruks boonus, kui võitmata kombinatsioonid eemaldataksegaranteerida auhindu’Kõrvuti Banaaniviske funktsioon veel kuus metsikut sümbolit rullidel.

Loe Karapetrovi avaldust …

“Värvika aardekirstuga, mis sisaldab modifikaatoreid ja kordajaid, mängijad saavad kõikuda võidult võidule nautides mängu vapustavat graafikat ja heli täiuslikke helisid. Oleme kindlad, et see teenindusaeg osutub ülitõhusaks operaatoripartneritele, kes soovivad meie hinnatud pakkumisena uusi kliente pardale võtta meelitab jätkuvalt kasvavat leegioni mängijaid kogu maailmast. ”


igamingvideo slothabanero süsteemid bvwealth õnnetu ahv edjeljellyfish flowape smashbanana tossLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga