Halvad uudised jätkuvad Aomeni kasiinofirmadele


Koronaviiruse pandeemia jätkuvad mõjud sunnivad peagi Aomeni kuut litsentseeritud kasiinooperaatorit koostama üksikasjalikud andmed teise kvartali kasumipuudujäägi kohta enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni enam kui miljard dollarit.

Ettevõtte Inside Asian Gaming aruande kohaselt on see ülemaailmse vahendus- ja investeerimisettevõtte Morgan Stanley prognoos seoses SJM Holdings Limited, Melco Resorts and Entertainment Limited, MGM China Holdings Limited, Galaxy Entertainment Group Limited ja kohaliku Sands eelseisvate majandustulemustega. Las Vegas Sands Corporationi ja Wynn Resorts Limited alluvad China Limited ja Wynn Macau Limited.

Kestev tuulevaikus:

Potentsiaalselt surmava tervisehäda oht viis Aomeni ametnikud sinna sulgege iga enklaavi 39 ärikasiino 15-päevaseks perioodiks alates 4. veebruarist. Kuigi need kohad on pärast seda uuesti avatud, selgitas allikas, et nad on koronaviirusega seotud reisipiirangute ja sotsiaalsed distantseerimisprotokollid.

Oluline puudujääk:

Morgan Stanley analüütikud Gareth Leung ja Praveen Choudhary teatavasti teatati, et kuus Aomeni kasiinooperaatorit peaksid eeldatavasti koguma teise kvartali kasumiaruande kahjumi enne intresside, maksude, kulumi ja umbes 1,04 miljardit dollarit mille üks suurimaid kaotajaid on Sands China Limited viisakalt 286 miljoni dollari suurune puudujääk. Väidetavalt kinnitas paar ka seda, et Melco Resorts ja Entertainment Limited peaks eeldatavasti lindistama sama halb puudujääk 205 miljonit dollarit muuta kolmekuuline perioodkõigi aegade halvim kvartalKohaliku kasiinotööstuse jaoks.

Vastutustundlik reaktsioon:

Leung ja Choudhary teatasid siiski, et tulemused võivad vastupidiselt „anda ülevaade tegevuskuludestJa kellel oli õnnestunud kõige rohkem vähendada ja milline kärbete osa on jätkusuutlik. ” Nad täpsustasid väidetavalt, et see paljastab tõenäoliselt ettevõtted, kes olid suutnud oma tegevuskulusid paremini kontrollida ning mille kombineeritud päevamäär näib olevat juba langenud aastatagusega 21%, umbes 15 miljonit dollarit.

Teadaolevalt loe Leungi ja Choudhary avaldust …

Aomeni varud kasvasid teises kvartalis 21% edestama Hang Sengi indeksit 15 protsendipunkti võrra. Arvame, et turg usub, et halvim on selja taga nõudluse suurendamine ja ülemeremaade sihtkohtade eemaldamine, kuna valik võib hinnangute poole pöörduda. Ehkki teise kvartali numbrid ei pruugi anda teavet selle kohta, millal reisipiirangud tühistatakse või kui suur võiks olla 2021, võib see vastata kahele küsimusele kes kontrollis kõige rohkem kulusid ja kes kaotasid kõige vähem protsendina ettevõtte väärtusest. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga