Hacksaw Gaming läheb otseülekandesse koos Microgaminguga


Premier hasartmängude tarkvaraettevõte Microgaming on teatanud, et on sõlminud levitamistehingu Maltal asuva mobiilsete esimeste mängude pakkujaga Hacksaw Gaming.

Lepingu tingimuste kohaselt on Hacksawi mänguportfelli parimad esinejad, sealhulgas Kraapida plaatina, Kleepige emja Cubes pääsevad Microgamingu platvormi kaudu selle aasta kolmas kvartal.

Turu kasv:

Kasiinosisu pakkuja kirjeldab seda kui „tohutut verstaposti”. Koostöös laiendatakse märkimisväärselt ettevõtte turuletulekut ja kaubamärgi nähtavust.

Kommenteerides tehingut, Hacksaw Gaming operatiivjuht Marcus Cordes, ütles …

„Meil on hea meel teha koostööd Microgamingu ja nende turupõhise sisu koondamise platvormiga ning loodame pakkuda oma uut ja innovaatilist sisu nende üha kasvavale operaatoriportfellile. Oleme alati püüdnud pakkuda välja erinevaid põnevaid tooteid, et pakkuda parimat mängukogemust ja usume, et suudame jõuda tohutu uue mängijate vaatajaskonnani.

“Praegu mängib Microgaming enam kui 20 reguleeritud turgu kogu maailmas koos mõne ettevõtte suurima iGamingi operaatoriga, nii et meil on tõesti hea meel pakkuda oma mänge nende operaatoritele ja loodame selle koostöö kaudu kasvatada Hacksaw Gaming kaubamärki. ”

Malta ettevõte on viimane Microgamingu platvormiga liitunud sisupartner, mida saab nautida enam kui 20 reguleeritud turul kogu Euroopas ja Lõuna-Ameerikas (Colombia) ning mis pakub enam kui 800 mängubrändi kogu maailmas.

Ettevõtte pressiteates ütles Microgamingu kaubandusdirektor, Leon Thomas, kommenteeris ka uut partnerlust, öeldes:

Meil on hea meel tervitada uusimat täiendust meie kasvavale sisupartnerite võrgule. Hacksaw Gaming on sündmuskohal uus pakkuja ja tahame uurida, kuidas nende uuenduslik lähenemisviis kasiinosisu arendamiseks täiustab meie pakkumist Microgamingus.

Uued teenindusajad ja rekordivõidud:

Mani saarel asuv ettevõte tutvustas hiljuti oma kiiresti arenevas sõltumatute mängude arendamise stuudiopartnerite võrgustikus oma uute mänguautomaatide augustikuu ritta ning korraldab ka hulga eksklusiivseid digitaalseid turniire. Mitmekesine mängude valik läks selle platvormil käima 11. kohal.

Veel üks suur teadaanne, näitas Microgaming hiljuti, et tema progressiivne jackpot-võrk on vastutanud seitsme kuuga seitsme miljonäri eest, täpsustades väljamaksete kogusumma kõigilt seitsme- ja kaheksakohalise võidult kogu aasta eest ületades 30 miljonit eurot.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga