Habanero tõi turule uue Scopa videopesa


Mängutarkvara juhtiv tarnija Habanero on kogu oma operaatorivõrgu kaudu turule lasknud oma uusima videopesa Scopa, mis on oma nime saanud ühest kahest Itaalia rahvuskaardimängust.

Võluv uus väljaanne viib mängijad rongireisile üks kord elus mööda Itaalia veerevat maakohta ja läbi selle mõne tuntuima linna, nautides samal ajal Euroopa riigi populaarseimat kaardimängu.

Levinud kogu Itaalias 18. sajandil, Scopa, mis tähendab itaalia keeles luuda, annab mängijatele punkte, kui nad „pühivad“ või „fatto scopa”Tabel, sobitades mängija käes oleva kaardi väärtuse sama väärtusega kaardiga või kahe või enama sama koguväärtusega kaardiga.

Esitlus on kõik:

Habanero on võtnud armastatud kaardimängu ja võtnud selle üle uuenduslikusse mänguautomaatide vormingusse, mis liitub teenusepakkuja enam kui 100 mänguga. Vapustava graafika ja autentse heliriba taustal leiavad mängijad laienevad metsikud, kutsudes sellel kogu Itaalia-teekonnal originaalseid tegelasi läbi Itaalia mõne populaarseima pealinna.

Lisaringide ajal viib ümbritsev teekond mängijad läbi ajalooliste piirkondade, tehes peatusi vastavalt Genovas, Milanos, Napolis, Toscanas ja Veneetsias, noogutades algupärase mängu piirkondlikud variandid.

Kindel löök:

Habanero Euroopa ettevõtluse arendamise juht, Arcangelo Lonoce, kasutas uue videopesa kommenteerimiseks pressiteadet, öeldes:

„Meil on hea meel avaldada ümbritsev hitt Scopa kogu meie operaatorivõrgu kaudu ja oleme uhked selle üle, mida oleme saavutanud samanimelise kaardimängu selle uuendusliku mänguautomaadi vormistamisel.

“Loodame, et mängijate vedamine Itaalia meeldejääva mineviku uurimiseks oma lemmikkaardimängu mängides osutub suurepäraseks löögiks – ja meil on hea meel tutvustada seda oma mängijatele Itaalias ja mujal maailmas.”

Groove Gaming sidumine:

Uus lansseerimine on Habanero kannul ja kindlustab uue partnerluse Malta iGaming sisuagregaatoriga Groove Gaming. Tarnetehing lisab Groove’i pakkumisele värske sisu arsenali, säilitades samal ajal ka jätkuva kasvu kogu Ladina-Ameerika ja Euroopa turgudel.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga