Habanero tindid tegelevad Groove Gaminguga mitme toote sisuga


Kvaliteetsete mänguautomaatide ja lauamängude pakkuja Habanero Systems on oma laienemisplaanide kohaselt ühtlustanud Malta iGaming sisu koondaja Groove Gaming.

Uue partnerluse raames integreerib Habanero mitmekesine enam kui 100 teenindusaegade portfell, sealhulgas hiljuti ilmunud tiitlid Techno Tumble, Knockout Football Rush, London Hunter ja Lucky Fortune Cat, samuti selle laua- ja videopokkerimängud Sliema peakontor.

Kasvav fännibaas:

Hiljutise pressiteate kohaselt on Habanero Systems’i Euroopa ettevõtluse arendamise juht Arcangelo Lonoce, ütles …

„Meil on hea meel koos sellega alustada Groove Gaming, silmapaistev koondaja, kes pakub rikkalikult silmapaistvat sisu.

„Leping sobib suurepäraselt Habanero ambitsioonikate laienemisplaanidega, aidates viia meie uuendusliku portfelli a-ni kasvav ülemaailmne fännide baas. Ootame koostööd Groove Gaminguga koos, mis on kindel, et osutub pikaks ja produktiivseks suhteks. ”

Uus leping lisab Groove’i pakkumisele värske sisu arsenali, vaid hooldab ka Habanero jätkuv kasv Ladina-Ameerika ja Euroopa turgudel.

Uued partnerlused:

Spetsialist pakkuja, kes lõpetas 2019. aasta Portugali suurima veebikasiino operaatori Casino Solverdega ja on uuel aastal sõlminud sarnaste partnerlustehingute hulga, sealhulgas platvormi pakkujaga LatamWinja tööstusharu liidrid, näiteks Colombia operaator Betjuego, Salsa Technologies ja Hispaania mängufirma Codere.

Groover Gamingu kommertsdirektor Yahale Meltzer lisas omalt poolt…

„Oleme valmis rahuldama kogu maailmas mängijate seas aina kasvavat nõudmist värske meelelahutuse järele. Partnerlus Habaneroga aitab meil seda täpselt teha.

„Jätkame oma pakkumisele maailmatasemel sisu lisamist ja see uusim integratsioon Habaneroga lisab veelgi vürtsi sellele, mis on juba tõeliselt mitmekesine ja rahuldust pakkuv portfell ning kooskõlas meie trajektoor kasiinode ja operaatorite poolt maailma eelistatud platvormiks saamise suunas. ”

Scopa lansseerimine:

Fännid peaksid kindlasti Habanero uhiuuel videopeol siin silma peal hoidma, Scopa, mis viib mängijad üle kogu Itaalia matkale, eesmärgiga avada mitu populaarseimat linna, sealhulgas Genova, Milano, Napoli, Toscana ja Veneetsia, et mängus edasi liikuda ja suuri võite saada!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga