Habanero pillab uue Hiina-teemalise pesa


Pärast hiljuti teada andnud uut partnerlust itaalia operaatori Signorbetiga, Habanero Systems onlain- ja maismaamängude kasiinomängude pakkuja, nüüd on turule tulnud uusima mänguautomaadi tiitel Wealth Inn.

Kaasahaarav 3-rull, 3-realine kasiino klassikalised pakkumised kaheksa makseliini ja omadused a kaardus 3D-ekraan mis pakub mängijatele realistlikumat mänguautomaadikogemust.

“Suurepäraselt tutvustab mängijatele kõige paremini meeldivaid mänguautomaatide funktsioone”

Kogu Hiina-teemalises mängus on Kaug-Ida rikkuse jumal, Cai Shen. Arvatakse, et see toob inimestele kaasa ootamatu ja rikkuse õnne, on majesteetlik kuju rüütatud peenetes siidides. Oma õnnistuste saatel on mängu jumal ülima kaunistusega peakate. Metsik, mis muundub Cai Sheniks.

Lisaks Laialdased Wilds, hõlmavad mõned muud mängu sümbolid väärismetalli iidseid valuplokke, mis meenutavad pelmeene ja on mängu kõige väärtuslikumad sümbolid. Seal on ka Ru Yi skept, mis sümboliseerib muu hulgas ikoone võimu ja õnne.

Wealth Inn tutvustab ka Maltal asuva teenusepakkuja kohandatavaid tooteid Jackpoti võistlus funktsionaalsus. Uuendus ühendab “pokkeri stiilis poti loogika” jackpoti lahendusega “must-drop”.

Soe vastuvõtt:

Habanero Systems äriarenduse juht, Vero moto, kommenteeris käivitamist, öeldes:

„Meil on hea meel teatada, et lansseeritakse Wealth Inn – nostalgiline kasiinoklassika, mis tutvustab suurepäraselt mängijatele kõige paremini meeldivaid ajafunktsioone.

„Valmis meiega kohale toimetama säilitavat Jackpot RaceTM-i funktsionaalsus, Olen kindel, et meie fännide baas võtab sooja kaasakiskuva tiitli soojalt vastu, mis on tänu meie jätkuvale globaalsele laienemisele suurem kui kunagi varem. “

Uus väljaanne liitub Habanero edasijõudnutega HTML5 100-plussiste mängu- ja lauamängude portfell, mida naudib fännide baas, mis laieneb kiiresti tänu hiljutistele partnerluslepingute sõlmimistele, mille tarnija on määranud kogu Ladina-Ameerikas ja Euroopas.

Signorbeti sidumine:

Oma koduturul jõudu kogudes tegi Habanero hiljuti koostööd Signorbetiga, kes on Itaalia juhtiv jaemüügi ja maismaas asuvate kasiinolahenduste pakkuja, Distante Gaming Group.

Spordikihlvedude ja veebikasiino operaator, kes on juba Itaalias väljakujunenud lemmik, kohustub vastavalt lepingule integreerida kõik 56 pakkuja omadest Itaalia poolt sertifitseeritud teenindusajad, sealhulgas sellised populaarsed klassikad nagu Fortune Dogs, Wild Trucks ja Egyptian Dreams.

Täiendava tõendina oma populaarsuse suurenemisele valis teenindusaegade ja lauamängude pakkuja 21.-23. Juulil toimuval virtuaalse 2020 EGR B2B auhinnaauhinna kategoorias aasta mänguautomaatide pakkuja ja mobiilside pakkuja kategooriad.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga