Habanero pakub Lowen Play’i enne Saksamaa turule toomist


Sammuga, mis laiendab veelgi oma kohalolekut Euroopa turul, on Habanero Systems kokku leppinud kaubanduslepingu, mille kohaselt jõuab kogu selle uuendusliku sisuga sisu saksa mängu- ja kasiinofirma Löwen Play uue digitaalse kasiinoga.

Selle aasta märtsis ratifitseeritud hasartmängude uus riiklik leping (GluNeuRStV) võimaldab operaatoritel hakata seaduslikult oma teenuseid kohalikele mängijatele pakkuma alates 15. oktoobrist 2020, selle asemel, et peaks ootama järgmise suveni, nagu algselt eeldati.

Vastavalt allikale ütleb tarnija, et integreerib kogu oma sisupaketi paljude lepingute kaudu, mis toimivad Saksamaal asuvate ettevõtetega enne riigi veebimänguturu avamist, mis arvati olevat 2021. aastal.

Kommenteerides uut tarnelepingut, Löwen Play tegevdirektor, Paul Kase ütles …

„Habanero esmaklassiline tootepakett räägib enda eest, seega on tore, kui stuudio hitimängud integreeritakse meie uue digitaalse kasiinoga.

“Ootame huvipakkuva ettevõtte laiendamise jätkamist ettevõttega vastastikku kasulike ärisuhete loomist.”

Enne lubatud turule toomist pakub Schleswig-Holsteini litsentseeritud jaemüügioperaatori juhitav sait praegu Habanero teenindusaegu tasuta mängitava / sotsiaalse kasiino mudelil, kusjuures Malta peakontoriga arendaja toode pakub võimalust jälgida pärisraha mängimist.

Pärast augustis tehti arvukate peamiste partnerluslepingute sõlmimist selliste hästi hinnatud ettevõtete, sealhulgas Marathonbet, SuperSport ja Rush Street Interactive, viimane leping sisaldab populaarseid pealkirju nagu Wild Trucks, Scopa ja hiljuti välja antud Meduuside vool ja Meduusid Ultra.

Habanero Systems’i äriarenduse juht omalt poolt Arcangelo Lonoce, lisatud …

„Saksamaa on põnev turg, mille käivitamisest on meil hea meel ja Löwen Play Digital oli meile ideaalne partner, kellega koos elama minna.

“Turu juhtiva jaemüüjaoperaatori uus veebiettevõte on projekt, millega meil on hea meel osaleda, ja oleme kindlad, et Saksamaal tegutsevad mängijad naudivad meie neelavate mängude kataloogi põhjalikult.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga