Habanero käivitas ilma rullideta pesa


Maltal asuv võrgu- ja maismaamängude teenindusaegade ja lauamängude tarnija Habanero on välja lasknud oma uusima pealkirja Techno Tumble.

Lisaks meeldivale esteetikale ja sensatsioonilisele heliefektile sisaldab futuristlik mäng ka tavatu rullidevaba mehaanik koos rühmitatud väljamaksetega, mis saadakse koguni 45 pärlmutterist, mis juhuslikult langevad kuristikust, kusjuures mängijatele antakse kaheksa lisamängu, kui ilmuvad kolm hajumise sümbolit.

Sci-fi video pesa on teenusepakkuja portfelli uusim lisa üle 100 mängu ja kogeb seda kiiresti laienev fännibaas, tänu a hiljutised partnerluslepingute sarjad tindiga Habanero tipp-operaatoritega kogu Ladina-Ameerikas ja Euroopas.

Sci-Fi inspireeritud:

Hiljutises pressiteates teatas Habanero Systems äriarenduse juht, Vera moto, kommenteeris käivitamist, öeldes:

„Me viime mängijaid tulevikku Techno trummeldamine, põnev uus ulme inspireeritud kasiinomäng.

„Uuendusliku, rullidevaba mehaanik ümbritsevate kaskaadsete sümbolite ja karge visuaalse esteetika kõrval sobib mäng suurepäraselt mängijatele, kes otsivad värsket meelelahutuskogemust. ”

Jätkub laienemine:

Spetsialist pakkuja pakkus 2019. aastal kokku Portugali suurima veebikasiino operaatori Casino Solverde. Habanero oli väga edukas aasta, olles teinud kiire töö oma haarde suurendamiseks mitmetes jurisdiktsioonides ja reguleeritud turgudel kogu maailmas.

Sellele tuginedes kavatseb pakkuja jätkata oma kiiret laienemist kogu Euroopas ja Lõuna-Ameerikas sel aastal ning avaldas hiljuti oma viimase partnerluse platvormi pakkujaga LatamWin.

Sisu käsitleva kokkuleppega saavad Lõuna-Ameerika tarkvaralahenduste pakkuja operaatoripartnerid juurdepääsu Habanero reklaamitööriistadele ning kogu selle mänguautomaatide ja lauamängude portfooliole, näiteks klassikalistele puuviljateemadele, Kuumad kuumad puuviljad, Egiptuse unistused, ja selle 243-viis-kuidas võita märtsis ilmunud videopesa Looney Blox.

Tehing LatamWiniga, kelle Andes System sai selle aasta alguses GLI 19 sertifikaadi, põhineb hiljutistel tehingutel selliste tööstusharu liidritega nagu Colombia operaator, Betjuego, Salsa Technologies ja Hispaania mängufirma Codere.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga