GVC teatas Ladbrokesist ja Carol korraldab Royal Ascot kihlveod


Suurbritannia peaminister Boris Johnson teatas esmaspäeval, et vähemolulised poed võivad taasavada alates 15. juunistth. Kihlvedude tegijatele mõjub see hästi, sest populaarne Royal Ascot peaks toimuma 16. kuupäevalth. Ladbrokesi ja Corali emaettevõte GVC teatas, et on valmis ja 15-ni on mõned poed avatudth, valmis võistlusel panuseid tegema.

Edasi liikuma:

Ennustati, et Suurbritannias kihlvedude kauplused jäävad suletuks kuni 2006 4. juulith. See oleks olnud siis, kui algas lukustuse taasavamise kolmas etapp. Kuid näib, et asjad on muutunud ja jaemüügikihlvedude tööstus on vähemalt mingis mõttes valmis ja töökorras vahetult enne aasta ühe suurima kohtumise toimumist.

Vastavalt hooldaja

GVC pressiesindaja ütles, et ettevõte on hästi valmistunud selleks, et mõned poed oleksid juuniks avatud ja nad hakkaksid seda jälgima Covid-19 turvaline juhendamine kui nad uuesti avanevad.

Varajane taasavamine enne kuninglikku askotti võiks olla võidusõiduainetööstusele tohutu tõuge, kuna ta püsib pinnal püsimiseks igapäevaste koosolekute rahaga. Hobuste võiduajamisi ei ole toimunud alates märtsi keskpaigast, kui koronaviirus muutus tõsiseks probleemiks ja ettevõtted hakkasid ettevõtteid sulgema.

Royal Ascot on viiepäevane asi ja on tõenäoliselt esimene suurem spordisündmus, mis toimub, kuna Suurbritannia leevenduspiirangud leevenevad. Tavaliselt eeldatakse, et tööstus panustab Levy tuludesse umbes 5 miljonit naela. Ligikaudu 50% sellest summast tuleb kihlveopoodidest.


hobuste võiduajamisvõistlusedroyal ascotcoronaviruscovid-19ladbrokes ja korallLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga