GVC Holdings’i lukustumine


GVC Holdings teatas Ühendkuningriigis ja silmapaistva peatänavate kihlvedude valmistaja üldplaneeringu koostamisest, mis tema arvates lubab peagi oma kauplustel koronaviirusega seotud sulgemistest välja tulla.

Londoni börsil noteeritud ettevõte vastutab 2018. aastal Ladbrokes Coral Groupi omandamise kaudu umbes 3500 sellise müügikoha eest ning ta kasutas teisipäeval ametlikku avaldust, et strateegia on välja töötatud vastavalt valitsuse ja Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) kehtestatud juhistele. ) “tagada kõigi kolleegide ja klientide tervis ja heaolu”.

Esialgne sissejuhatus:

GVC Holdings teatas, et tema plaani võiks hakata ellu viima 2450 omadust see jookseb üle Inglismaa ja Kanalisaared alates esmaspäevast pärast muudetud „sotsiaalne distantseerumine ja ohutusprotseduurid”Koos uute kaitsevahendite paigaldamisega. Operaator paljastas, et tema kohad Belgias Šotimaa, Wales ja Põhja-Iirimaa siis eeldatakse, et nad järgivad eeskuju, kui ta on saanud „täiendavad juhisedNende territooriumi enda volitatud administratsioonide hulgast.

Oluline aknaluuk:

Kihlvedude kauplusi ja kasiinosid Suurbritannias kästi sulgeda alates 20. märtsil kuna potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüvega kannatanud inimeste arv ületas 4000. Veidi enam kui üksteist nädalat hiljem ja peaministri valitsus Boris Johnson soovib hakata lubama nende toimumiskohtade taasavamist, kuigi rahva nakatumismäär on nakkusoht iga päev jääb 2000 ümber.

Mitu meedet:

Kenneth Alexander (pildil), GVC kasutas arhiivis avaldust, et tema ettevõtte plaan näeb ette sätte „tööriistad sotsiaalse distantseerumise toetamiseksKui ka kaitsevahendite, näiteks „aevastama ekraanidPanustamisjaamade ja mänguautomaatide ümber. Ta selgitas, et lisaks on kaupluste taasavamine veel üks võimalus põranda märgistused ja sildid et pakkuda spordiennustuse panustajatele märget ‘suund sotsiaalsele distantseerumiseleJa lasta oma seadmeid, sealhulgas kõiki ekraane, regulaarselt puhastada.

Loe Aleksandri avaldust …

„Meil on väga hea meel avada oma poode Inglismaal nagu Ühendkuningriik alustab esimesi samme mingi normaalsuse vormi juurde tagasipöördumisel. Alates sulgemise kehtestamisest oleme väsimatult töötanud plaani kallal, mis kava rakendaks võimalikult ohutu keskkond nii meie klientidele kui ka inimestele. Olen kindel, et oleme selle saavutanud, ja ootan, et saaksime lähitulevikus oma kliente vastu võtta. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga