GrooveGamingi partnerid on BetInspire


Pärast seda, kui IndustryEra valis nad 2020. aasta parima tehnoloogialahenduse pakkuja kümne parima hulka, teeb GrooveGaming (GG) nüüd pealkirju partnerluseks BetInspire’iga. GG tõestab jätkuvalt, et teenindusaegade arendajad saavad kasutada oma sisu levitamise võimalusi, eriti esimese taseme operaatorite seas.

Rohkem firmade kohta:

iGamingu tehnoloogia pakkuja BetInspire opereerib Kvantplatvorm. Ettevõtte arvates on tehnoloogiad ja äriteave hasartmängutööstuses konkurentsieelise saamiseks võtmekomponendid.

Groove’i jaoks pakub ettevõte mitmesugust sisu mõne kõrgeima reitinguga live-sisu ja virtuaalsete spordiettevõtete hulgast. Selliste partnerite hulka kuulub Evolution Gaming, Vivo mängimine, Ezugi, Hüpe mängimine, ja paljud teised.

Selle platvorm koosneb enam kui 4000 kasiinomängust. Neil on ka koondsisu, mis sisaldab teenindusaegu, elavat kasiinot, online kasiinoja pokkerimängud, aga ka lauamängud. Brändiga töötavad operaatorid saavad hõlpsalt integreerida mis tahes sisu, et suurendada mängijate kaasatust ja saadavat tulu.

Müügijuht Rebecca Sotomora kommenteeris uut partnerlust hiljutises pressiteates, öeldes: „Meie lai partnerite baas ja hõlbus integreerimine sobivad hästi meie täiustatud tagavarakontori ja äriteabe tööriistadega. Usume, et BetInspire on põnev bränd, millel on palju potentsiaali, mistõttu oleme selle kokkuleppe saavutanud. ”

Kalamba mängude partnerlus:

Tehing BetInspire tuleb vaid kaks kuud pärast seda, kui GrooveGaming sõlmis Kalambaga partnerluslepingu. Uus tehing võimaldab sisuportfelli kasvada, seega võib koondaja pakkuda operaatoritele ja tarbijatele veelgi rohkem kvaliteedivalikuid.

Groove on osutunud valitud agregaatoriks, olles sõlminud tehingud selle valdkonna tippettevõtetega, sealhulgas Quickfire ja Microgaming. Ettevõte on kasvanud nii kiiresti, et nad pakuvad teenuseid kuuel mandril.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga