GrooveGaming ja Caleta Gaming moodustavad partnerluse


Enim hinnatud agregaator GrooveGaming teatas sel nädalal uuest tehingust mängude arendaja Caleta Gaminguga. Need kaks töötavad koos, koos koondajaga, mis integreerib Caleta mängusisu, pakkudes ettevõttele kanalit hasartmängutööstuse suurimate nimede leidmiseks kogu maailmas.

Kiire tempos laieneb

Groove töötab oma äritegevuse kiire laiendamise nimel, eriti pärast seda, kui on loodud mõni hasartmängutööstuses kasutatav parim tehnoloogia. Sel aastal tunnustati ettevõtet üheks 10 parimat uuenduslike tehnoloogialahenduste pakkujat IndustryEra poolt, tutvustades veelgi võimalust pakkuda tööstusele kvaliteetseid võimalusi.

Platvormil on rohkem kui 4000 mängu tiitlit pluss koondsisu, mis sisaldab reaalajas kasiinomänge, teenindusaegu, pokkerit, lauamänge ja palju muud. Ettevõttega töötavad operaatorid saavad mänge hõlpsalt integreerida, et edendada nii mängijaid kui ka tulusid.

Ettevõtte Caleta Gaming jaoks pakub ettevõte Internetis ja mobiilimängude valikud keskendudes Ladina-Ameerika turule. Selle uue tehinguga lisandub Caleta sisu GrooveGamingile, et pakkuda esmaklassilist säritust.

Segus sisalduvad pealkirjad on: Tuldtuli, võlumets, varjatud kuningriik, tunne muusikat ja lohe tõuseb, paljude teiste seas.

Caleta Gamingu tegevjuht Fabíola Jaeger kommenteeris uut tehingut, öeldes: “Oleme väga põnevil, et saame koos sellise tugeva agregaatoriga GrooveGaming’is, mis on kvaliteetse innovatsiooni sünonüümiks ja paljude tipptasemel operaatorite platvormiks. Usume, et Caletta Gaming saab selle uue partnerluse tagamaid laiendada, täites oma missiooni paremate mängude nimel. ”

BetInspire partnerlus

Tehinguga Caleta Gaming tuleb veidi rohkem kui kuu pärast seda, kui Groove teatas uuest partnerlusest BetInspire’iga. Groove otsustas teha koostööd BetInspire’iga, kuna nende arvates on brändil palju potentsiaali.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga