Greentube täiendab populaarseid pesasarju


Greentube’i mängude kodu kahekordistab eredas valguses ja meelelahutuses oma uut 20-võiduliste veebipesa Cops ‘n’ Robbers Vegas Nights võrku, mis on nüüd saadaval kõigile B2B partneritele.

Austria hasartmänguettevõtte Novomatic AG tütarettevõtte neljas osa ülipopulaarsest Politsei ‘röövlid mänguautomaatide sarjad näevad Bertis mängijate abistamist, kui ta üritab selles funktsioonipakendis seadusega sammu ületada, keskmine kuni kõrge volatiilsus 5-rulliline pesa.

Seersant Belliga on politseinik kannul kuum, Bert ja tema koerte partner kuriteos Bonzo viivad Vegase öövalgust tormiga kauaoodatud järeltegevusse Cops ‘n’ Röövlid Vegas Puhkus ilmus 2017. aasta detsembris.

Põhijooned:

Selles iteratsioonis on neli rullide modifikaatorit, millest igaühel on võidupotentsiaali suurendamiseks oma ainulaadne omadus. Nad sisaldavad:

  • Dynamite Win – pärast keerutuse kaotamist otsustab Bert kas rullid õhku lasta või mitte, mis annab võidu või boonuse. Tal on ka võimalus korrata TNT-toimingut, kus võidud liidetakse.
  • Berti metsik kingitus – kui Bert tunneb end eriti heldena, võib ta lisada enda juurde täiendavaid metsikuid sümboleid Swag kott 5 rulli keerates, pannes nad iga järgmise pöörlemisega vasakule libisema. Ta kordab tegevust seni, kuni politseinikud ta taga ajavad.
  • Reel Raider – õõtsudes ruudustiku tipus, libistab Bert rulli 1 koopiad üle rullide paremale, makstes uusi võite.
  • Bert läheb metsikuks – kui tema neljajalgne sõber Bonzo vaatab, võib Bert rullide taha kriipsutada ja rullidele ühe või mitu Wildi lisada.

Lisaks on Bertil neli boonust mille võivad vallandada mängijad. Nende hulka kuuluvad Find Bonzo a Bone, Spotlight Wilds, On The Run ja Daylight Robberies ning need võivad rüüstamisest pääsemise veelgi lihtsustada.

Mida jälgida:

Mängu ajal peavad boonussümbolid olema rullidel 1 ja 3 koos rull 5 otsustades määratud boonuse koos individuaalsete boonussümbolitega, samal ajal kui Wilds asendab kõiki sümboleid, välja arvatud boonuse hajumise sümbolid.

Olgu see siis täiendavad keerutused Spotlight Wildsi boonuses või On the Run boonuse kuldse raja uurimises on mängijatel rohke võimalus Greentube’i uues veebipesas imelist Vegase seiklust teha Politsei ‘n’ Robbers ™ Vegas Nights!


igamingvideo slotsgreentubenovomatic mängude politseinike ja röövlite vegas vegas nightsswag kott