Greentube laiendab Suurbritannia jalajälge


Austria hasartmänguettevõtte Novomatic AG mänguarendaja ja tütarettevõte Greentube on sõlminud partnerluslepingu Poola operaatoriga STS Gaming Group.

Tehingu tingimuste kohaselt saavad Katowice peakontori ettevõtted kliendid peagi kohapeal juurdepääsu Greentube’i mängijate lemmikmängudele, sealhulgas tuntud pealkirjadele selle ‘klassikalise’ seeriast nagu Sizzling Hot Deluxe, Book of Ra Deluxe ja Lucky Daami võlu Deluxe.

Partnerlus Greentube’iga pakub meile hulgaliselt tiitleid, mis on juba nii maismaal kui ka võrgus tegutsejate seas laialt populaarsed. ”

Operaatori otseülekandeks on seatud ka hiljuti avaldatud hittväljaanded, sealhulgas Diamond Link: Mighty Elephant, mis ilmus septembris 2019, see 5-rulline, kolmerealine, 25 kindla võiduliiniga slotimäng sisaldab Diamond Link jackpoti funktsioon mis sisaldab 4 jackpotti: Mini ja Minor jackpotid ning kaks progressiivset jackpotti, Major ja Grand.

Selle uue mängude arsenaliga varustatakse operaator laias valikus esmaklassiliste teenindusaegadega, mis on juba Suurbritannia mängijate seas populaarseks osutunud.

Lai pöördumine:

STS Gaming Groupi tegevdirektor kommenteerib uut partnerlust, Mateusz Juroszek, ütles…

„Partnerlus Greentube’iga pakub meile hulgaliselt tiitleid, mis on juba nii maapealsete kui ka veebimängijate seas laialt populaarsed, aidates meil oma platvormile uusi kliente meelitada. Ootame selle partnerluse edendamist ja koostööd Greentube meeskonnaga, et tulevikus meie saitidel rohkem selle tuntud sisu levitada. ”

Poolas asuval kaubamärgil on Suurbritannias kiiresti kasvav kliendibaas ja praegune tehing pakub lisaks STS-ile võimalust käivitada Greentube sisu teistel Euroopa turgudel, mida operaator teenindab.

Väljakujunenud mängijabaas:

Ametlikus pressiteates teatas Greentube finantsdirektor / mängude juhataja Michael Bauer, lisatud…

“STS on Poolas spordiraamatute turuliider ja on ka praegu laieneb rahvusvaheliselt. Meil on hea meel pakkuda neile oma parimate tulemustega mänge, et edendada tulevikus nende kasvu nii Suurbritannias kui ka muudel turgudel. Meie portfell on kohalike mängijatega pidevalt hästi toiminud ja see integreerimine aitab meil uue suundumuse saavutamiseni sellel trendil edasi liikuda. ”

Uus Diamond Link pesa:

Novomatic Interactive osakond magistas hiljuti oma Mängude kodu pakkumine koos uue veebikasiino mängu lisamisega, Teemantlink: võimsad seitse. Lisaks põnevale Diamond Link funktsioonile on 5-rull ja 25 võiduliini mäng pakub ka funktsiooni Scatters, Win Spins ja Gamble ning on nüüd saadaval kõigile B2B partneritele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga