Greentube laiendab Mozzartbeti koostööd


Juba edukale partnerlusele tuginedes on iGamingi lahenduste juhtiv arendaja ja tarnija Greentube käivitanud koos Rumeenias Mozzartbetiga auhinnatud mängude raamatukogu.

Serbia veebikasiino ja spordikihlvedude korraldaja kliendid saavad nüüd nautida Greentube ekspansiivset mängude portfelli, mis hõlmab ka mängijate lemmikuid sarjast Novomatic “Classics”.

Meie partnerluse tugevdamine Mozzartiga: tugevdada meie positsiooni Rumeenia juhtiva sisutarnijana.

Tehingu osana võidavad tipptegijad Dolphini pärli Deluxe, Lucky Lady’s Charm Deluxe, Sizzling Hot Deluxe, Plenty on Twenty, ja Vana-Egiptuse-teemaline pealkiri, Ra Deluxe raamat, on juba koos operaatoritega reaalajas koos paljude uuematele, kohalikele mängijatele kohandatud sisudega.

Greentube’i finantsdirektor / mängude juhataja Michael Bauer, kommenteeris koostööd ametlikus pressiteates, öeldes:

“Meil on hea meel laiendada oma partnerlust Mozzarti rühm ja tutvustada meie sisu koos nende veebibrändiga veel ühel edukal turul. Meie partnerluse tugevdamine Mozzartiga: toetama meie seisukohta kui juhtiv sisutarnija Rumeenias, kus meie mängud on kohalike mängijate seas olnud väga populaarsed alates 2016. aastal sisenemisest veebiturule. ”

Pikaajaline suhe:

Tehing laieneb pikaajaliste suhete vahel Novomatic Interaktiivne divisjon ja Mozzart Group koos Austria tarnija esmaklassilise sisuga juba puruks löömine koos veebioperaatori klientidega mitmel võtmeturul, näiteks Serbias ja Horvaatias.

Samuti kommenteerib Mozzartbeti ONline kasiino osakonna direktor juba loodud suhteid, Miloš Ranđić, lisatud…

“Pärast edukat koostööd Greentube’iga mitmel võtmeturul oleme põnevil, et oleme turule toonud nende portfelli Rumeenias, kus oleme kindlad, et nende populaarsed ja tuntud tiitlid aitavad meil oma lojaalset kliendibaasi veelgi laiendada.”

Viimane väljaanne:

Tehing järgneb romantilise uue pealkirja väljaandmisele, Romeo ja Julia – suudlusega suletud, Greentube mängude kodust. Shakespeare’i tunnustatud mängu põhjal tuleb 5-reeline, 4-realine, 30 taseliini videopesa täis funktsioone sealhulgas modifikaator “Südame muutumine”, Modifikaator “Reel Love”, Modifikaator “Pints ​​koos armastusega”, Respins “Suletud suudlusega” ja Spin boonus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga