Greentube kuulutas välja uue Rising Tiger – Shēng qǐ de Lǎohǔ pesa


Tarkvaraarendaja Greentube lisas hiljuti oma mängude kodule Rising Tiger – Shēng qǐ de Lǎohǔ. Selles uues põnevas pesas on 5 rulli ja palju funktsioone. Mäng on saadaval kaubamärgi B2B partnerite kaudu ja pakub AllPay pesa, mis viib mängijad müstilisse Idasse.

Kaasavad funktsioonid

See uus pesa sisaldab mitmeid kaasahaaravaid funktsioone, sealhulgas Jackpot’i võimalust Boonuspöörded ja Lisamängud. Funktsioonivalik on selle pesa ainulaadne aspekt, mis võimaldab mängijatel otsustada, kas nad soovivad pääseda lisamängudele või boonuspöördedele. See toiming annab mängijale rulli keeramise ajal veidi rohkem kontrolli.

Valige boonuspöörded ja pääse juurde kuuele keerutusele, kus on võimalus võitu suurendada ja teenida Grand Jackpot kogudes piisavalt kuldvalu. Kui valite suvandi Lisamängud, teenite 10 mängu ja võimaluse juhuslikult käivitada Grand Jackpot.

Liitumine teiste uute Greentube mängudega

Uus Tõusev tiiger – Shēng qǐ de Lǎohǔ on vaid üks paljudest mängudest, mille arendaja on välja andnud aastal 2020. Veel augustis kuulutas Greentube välja Seven Seas Jackpoti väljaandmisega uhiuue piraaditeemalise seikluse. Keerake pakutavate kindlate funktsioonidega 20 võiduliinimängu rullid.

Koos Seitsme mere jackpot, on olemas spetsiaalne jackpotifunktsioon, mille saab käivitada rullidel olevate müntidega. Spetsiaalsesse vooru sisenedes võite võita a Mini, Minor, Major või Grand Jackpot. Kapten on selles pesas metsik, pakkudes sümbolite asendust, nii et võidukombinatsioone saab teenida. Mängijad saavad kasutada ka lisamängu võimalust, mille rullidel on hiiglaslikud sümbolid.


greentubeonline mänguautomaadi lisamängude boonus – tiigri tiir – shēng qǐ de lǎohǔfeature choiceLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga