Greentube kuulutab välja uue Seven Seas Jackpot mängu


Ahoi Mateys! Tuul merel on tugev ja Greentube on valmis oma uue veebipesuga Seven Seas Jackpot teele asuma. See uus pealkiri on Home of Games’i viimane täiendus, mis pakub mängijatele lõbusat piraatseiklust koos peidetud aardetega, mis rullidel ootavad. 5-rullisel mängul on 20 võiduliini ja sellel on palju funktsioone, mida uurida!

Spetsiaalsed omadused rullidel

Selle uue mängu rullikutel keerutades on paljastada palju eripära. The Kapten on mängus metsik, aidates pakkuda paremaid võimalusi võidukombinatsioonide loomiseks. Samuti on olemas lisamänguvõimalus, kus mängijad saavad rullidel hiiglaslike sümbolitega keerutusi.

Seitsmel merel on ka spetsiaalne jackpotifunktsioon, millele pääseb ligi viie või enama mündiga rullidel. Sellesse vooru pääsenud mängijatel on a-võidu lask Mini, Minor, Major või Grand Jackpot. Suurim jackpot antakse siis, kui kõik 15 rullide positsiooni on müntidega täidetud.

Liitumine Sevens Staxx Slotiga

Uus Seitsme mere jackpotimäng on viimane tiitel Greentube’i portfelliga liitumiseks. Vaid mõni nädal varem lisas arendaja ainulaadse viie rulliga pealkirja Seven Staxx. Selle mänguga saavad mängijad kasutada 1024 võimalust võita ja see on ka osa mängust Mängude portfelli koduleht.

Seitsmes Staxxis on mängijatel võimalus teenida jackpotivõite kahe boonusmängu raames. Nii palju tegevusi tehes on ka selles uues pesas palju avastada!

Vaadake täna mõlemat tiitlit, et näha, mida Greentube pakub!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga