Greentube käivitab täringumänge saidiga Blitz.be


Paraguay ja Novomatic Interactive divisjoni turuletoomise kannul on Greentube laiendanud oma jalajälge Belgia reguleeritud iGamingu turul, pärast seda, kui on integreerinud Blitzi kasiinosse hulga oma esmaklassilisi täringumänge.

Uue kokkuleppe kohaselt on nüüd veebioperaatori kaudu saadaval mängijate lemmikud, sealhulgas Austria arendaja Jackpot Dice, Double Dice ja Book of Ra Dice ning tarnija täringuportfell, Blitz.be.

Gaming1 hõlbustatud:

Juhib Gaming1 platvorm, hõlmab integratsioon ka teisi kohalikke lemmikuid, näiteks alati kuumad kuubikud, hullud mänguautomaadid ja kuumad kuubikud, pakkudes mängijatele laia valikut tuttavaid täringumänge, mis on turul juba edukad olnud.

Värskes pressiteates teatas Blitzi kasiino turundusjuht, Henk Wolff, kommenteeris hiljutisi integratsioone, öeldes:

„Greentube’i täringumängud on Belgia peamiste lemmikute seas, ikooniliste kaubamärkidega nagu Book of Ra ™. Uuenduslik ja lõbus sisu vastab kõrgetele standarditele, mis meil veebikasiinos kehtivad.

„Meie turu juhtiv kogemus on see, mis mängijad Blitzisse toob ja meie peamiseks prioriteediks on pakkuda ainult neid mänge, mis vastavad nende vajadustele ja ootustele. Greentube’i portfell annab seetõttu meie pakkumisele suurepärase täienduse ja on peamiseks eeliseks kliendibaasi laiendamisel. ”

BGC reguleeritud:

Blitz on Belgia hasartmängukomisjoni poolt reguleeritud Belgia kiiremini kasvav kaubamärk ja tegutseb B + litsentsi alusel, võimaldades online-mänguautomaatide arkaadmänge.

Greentube’i finantsdirektor / mängude juhataja Michael Bauer kasutas uue partnerluse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Blitz on Belgia veebisektoris kasvav jõud ja meil on hea meel pakkuda oma klientidele kohandatud valikut meie kohapeal tuntud sisu. täringumängude populaarsus Belgias on Euroopas ainulaadne ja meie portfell on kohandatud vastavalt nendele eelistustele, pakkudes laia valikut pealkirju, mis toimivad turul järjekindlalt. ”

Paraguay sisenemine:

Tuginedes oma maismaal peetud edule, asus Greentube hiljuti elama Paraguay esimest korda operaatoriga IL Palazzo, mille sisu on suunatud kohalikele mängijatele, näiteks Sizzling Hot Deluxe, Book of Ra Deluxe ja Mega Joker.

Need tiitlid on Lõuna-Ameerika maakonna maismaakasiinosektoris juba edu saavutanud, samas kui teised kohalikud lemmikud, sealhulgas Aafrika Simba ja ALMIGHTY JACKPOTS – Poseidoni valdkond, aga ka turu mängijatele mõeldud videomängumängude pritsimine on saadaval veebioperaator, ilpalazzo.com.py.

See on vaid üks Novomatic Interactive grupi maailmaturule sisenemiste seeriast ja teine ​​turulepääs Ladina-Ameerikas pärast edukat turuletoomist Colombias koos juhtivate operaatoripartneritega.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga