Greentube elab koos ESC Online’iga Portugalis


Novomatic Interactive divisjon Greentube on tugevdanud oma positsioone Portugalis pärast auhinnatud teenindusaegade portfelli käivitamist Lõuna-Euroopa riigi juhtiva operaatori Estoril Sol veebiplatvormi kaudu.

Esialgsed teenindusaegade seeriad, mille veebikasiino operaator integreerib, hõlmavad Greentube 30 tipptasemel esinejat kasvaval Portugali turul, sealhulgas sellised tiitlid nagu Lucky Lady’s Charm Deluxe, Sizzling Hot Deluxe, Lord of the Ocean ja Vana-Egiptuse-teemaline pealkiri, Ra Deluxe raamat.

Varsti veel maismaalt pärit lemmikuid Novomaatiline loodetavasti integreeritakse nimekirja lisaks Greentube uuendusliku interaktiivse sisu valikule.

Laienemisstrateegia:

Greentuube’i mängude peakorraldaja ja finantsdirektor, Michael Bauer, kasutas sisu integreerimise kokkuleppe kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Portugali turul silmapaistva operaatorina tähistab Estoril Soli veebiplatvormiga turuletoomine veel ühte olulist sammu meie laienemisstrateegias ja lisab meie kohalikule kliendiportfellile veel ühe maineka kaubamärgi. Tänu meie populaarsemate mängude populaarsusele Portugali kuurortikasiinodes oleme kiiresti loonud veebisektoris laiaulatusliku mängijate baasi, mis on kujunemas meie Euroopa äri alustalaks. ”

Gaming1 tehing:

Käivitamine on viisakalt sõlmitud kokkuleppe sõlmimisel Belgias asuva veebikasiino ja spordikihlvedude pakkujaga, Gaming1, mis on Estoril Soli veebiettevõtteid toetava kasiinoplatvormi tarnija. Integreerimine Portugali juhtiva maismaaoperaatori digitaalse kaubamärgiga ESC Online, mis ise on kohalikult tuntud ja kõige esimene veebikasiino sait, mida hakatakse kasutama kui Hispaaniaga piirnevale riigile anti 2016. aastal välja hasartmängude litsents, tugevdab Austria pakkuja positsiooni pärast turu sisseseadmist eelmisel aastal kiiresti turuosa suurendamise nimel.

Kommenteerides ka integratsiooni, Estoril Sol Digitali tegevjuht, Rui Magalhães, ütles …

„Greentube pakub ainulaadset segu nii klassikalistest kui ka innovaatilistest tiitlitest, mis hõlmavad erinevaid kliendisegmente traditsioonilistest mänguautomaatidest moodsate mängijateni, muutes selle portfelli ideaalseks meie platvormi jaoks. Nagu kasiino, millel on tugev maismaapärand, Teeb Greentube jaemüügikohtade kollektsioon oluliseks täienduseks meie veebipakkumisele, kuna soovime kiirendada oma digitaalse kaubamärgi kasvu ja pakkuda klientidele esmaklassilist interaktiivset kogemust. ”

Rumeenia käivitamine:

Viimane tehing on seotud sellega, et Greentube laiendab juba niigi edukat partnerlust Serbia veebikasiino ja spordikihlvedude korraldaja Mozzartbetiga, käivitades oma premium-mängude komplekti Rumeenias.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga