Greentube alustab Rumeenias mängumaailmaga


IGamingi lahenduste arendaja ja tarnija Greentube on käimas, mis laiendab veelgi oma jälge Rumeenias, käivitanud kohaliku operaatoriga Game World koos laieneva mängude portfelli.

Uus sisutarnetehing, mis annab Bukaresti peakontoriga operaatorile juurdepääsu Novomatic Interactive divisjoni mitmekesisele mängude raamatukogule, järgib edukat integreerimist Oryx iGaming platvorm.

Sisu integreerimine:

Nüüd elavad Rumeenia operaatori juures populaarsed Novomaticu veebipõhised teenindusajadKlassikaseeria sealhulgas sellised pealkirjad nagu Lucky Lady’s Charm Deluxe, Sizzling Hot Deluxe ja Vana-Egiptuse-teemaline pealkiri, Ra Deluxe raamat, aga ka hiljuti ilmunud hitt Diamond Link: Mighty Elephant ja Romeo & Juliet – suudlusega suletud, Greentube’s Mängude kodu.

Greentube’i finantsdirektor / mängude juhataja Michael Bauer, kasutas uue sisu tarnelepingu kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Rumeenia turg kasvab meie jaoks tugevalt, meie sisu on osutunud väga populaarseks paljude kohalike osalejate jaoks. Meil on hea meel minna taaskord koos teisega elama väljakujunenud kohalik kaubamärk ning loodame koos töötada, et pakkuda mängijatele põnevat ja põnevat mängukogemust. ”

Stanleybeti partnerlus:

Praegune tehing on osa Austria tarnija olemasolevast partnerlusest Briti mänguettevõttega Stanleybet Group, mis opereerib Mängumaailma rühm bränd Rumeenias. Olles asutanud oma kohaloleku Rumeenias 1999. aastal, haldab Game World Kagu-Euroopa riigi suurimat hasartmängusaali, Mäng Maailma Bukaresti ostukeskus, kus Novomaticu maapealsed pealkirjad on selle laienenud kliendibaasiga juba tuttavad.

Kommenteerib ka koostööd, Game Worldi strateegiadirektor, Attila Török, ütles …

„Greentube fantastiliste mängude portfell pakub kombinatsiooni tugevatest maismaa pealkirjadest, millega meie kliendid on väga sarnased, koos uusimate veebiväljaannetega, mis pakuvad uuenduslikke funktsioone ja põnevat mängu. Selle mitmekesine sisuvalik on väärtuslik lisand meie olemasolevale pakkumisele. ”

Rumeenia kohalolek:

Viimane leping on vaid üks in tehingute seeria pärast Greentube poolt viimase paari kuu jooksul tindi sisestamist, mis on oma kohalolekut Rumeenias märkimisväärselt suurendanud, pärast sisuliste integratsioonikokkulepete sõlmimist mitmete tippoperaatoritega, sealhulgas veebikasiinode ja spordiennustuste pakkujate, Mozzartbeti ja Baumbetiga.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga