Grand Korea Leisure Company Limited kogeb koroonaviiruse komedooni


Lõuna-Korea kasiinooperaator Grand Korea Leisure Company Limited teatas teadaolevalt, et tema septembri mängude kogutulud vähenesid aastaga 76,5%, ulatudes umbes 8,12 miljoni dollarini jätkuva koroonaviiruse pandeemia tagajärjel.

Inside Asian Gamingi aruande kohaselt näitas Souli peakontor firma ametlikku avaldust, et 30-päevase kuu tulemus vähenes 26,2%, võrreldes augusti umbes 11,02 miljoni dollarise lõppsummaga ja võttis oma üheksa kuu kokkuvõttes langes aastaga 53%, umbes 146,31 miljoni dollarini.

Hävitav tagasikäik:

Grand Korea Leisure Company Limited on ASi tütarettevõte Korea turismiorganisatsioon, mis on seotud rahva omaga Kultuuri-, spordi- ja turismiministeeriumja vastutab kolmiku eest Seitsme õnne kasiinokaubamärgiga toimumiskohad linnades Seoul ja Busan. Allikas teatas, et septembrikuu tulemus oli halvim, mida ettevõte on registreerinud pärast nende ainult välismaalastele mõeldud kinnistute taasavamist 6. mail kuu pikkune seiskamine koroonaviiruse pandeemia.

Pervasiivne ärevus:

Kasiinofirma täpsustas seda septembrit laiaulatuslike mängulaudade kogutulud olid kahanenud aastaga 77,5%, umbes 6,74 miljonit dollarit sellega seotud masinate müük langes 69,8% võrra just 1,38 miljonit dollarit. Väidetavalt teatas operaator, et need arvud olid tähendas augustiga võrreldes langust 29,2% ja 7,1% ja viitasid klientide laialdasele närvilisusele seoses sisenemine hasartmänguasutusse ülemaailmse pandeemia ajal.

Asjakohane seos:

Lõuna-Korea oli üks esimesi riike, keda koroonaviiruse pandeemia tabas ja on siiani registreerinud 425 surma otseselt seotud väga nakkava nakkusega, sealhulgas kolm viimaste päevade jooksul. Ehkki umbes 51,7 miljoni elanikuga riigis tekkis augusti keskpaigast alates teine ​​infektsioonilaine, on see tõus tõusnud pärast seda tasemele aktiivsete kohalike juhtumite arv on praegu 1734.


busankorea turismiorganisatsioon seoulgaming revenuesseven luck casinogrand korea vaba aja veetmise ettevõte limitedcoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga