Gonzo Quest saab MegaWaysi versiooniuuenduse


Juba üks kuulsamaid veebiavasid, millega virtuaalseid kasiinosid kunagi armuda, on raske ette kujutada, kui NetEnti ikoonilises mängus Gonzo’s Quest parendust saab, kuid Red Tiger Gaming on just seda teinud Gonzo Quest MegaWays vabastamisega.

Välja antud 2013. aastal algne versioon kuulub emaettevõtte kõigi aegade parimate esinejate hulka ja esimene video pesa asendada tavaline rull kaskaadisümbolitega.

“Selle suve oodatuim pesa”

Täiustatud mänguviis:

Nüüd on Red Tiger täiendanud mängude põnevust MegaWays mootor, mis on Big Time Gamingu litsentsi alusel, luues lisatud funktsionaalsuse ja mitmesuguseid viise, kuidas igal keerutamisel võita.

uuendatud ja taaselustatud versioon, millel on 6 rull, millel on 2–7 sümbolit, kutsub mängijaid liituma Gonzoga, kes põhineb Hispaania konkistadooril Gonzalo Pizarro y Alonso, tema püüdlustes varjatud El Dorado kuningriigi poole, kus julged seiklejad saaksid paljastada kuni 20 000-kordne panus.

Väga oodatud:

Kommenteerides uut väljaannet, Red Tigeri ettevõtluse arendamise direktor, Carl Ejlertsson, ütles ametlikus pressiteates …

Gonzo’s Quest ™ on end järjekindlalt tõestanud kui ühte parimat slotimängu turul, nii et meil on hea meel anda sellele tunnustatud MegaWays ™ mehaaniku abil veel üks hoog.

„Meeskond on NetEnti partnerite kõrval väsimatult tööd teinud selle suve oodatuim pesa. Oleme rõõmsad, kui kollektiivseid pingutusi autasustatakse fantastilise uue väljaandega. ”

Kaasamise tööriistad:

Gonzo Quest Megaways, nagu Red Tiger’s Piggy Riches Megawaysi pesa, sisaldab Mani saare ja Malta peakorteri arendaja populaarseid nutikaid keerutusi ja Daily Jackpotide kaasamisriistu.

EGRR B2B pühkimine:

Juhtiv tarnija väitis ka võitu 2006. Aastal rekordiliselt viis kategooriat eelmisel nädalal toimunud EGR B2B auhindadel, kõnelev koduinnovatsioon mobiilis, innovatsioon teenindusaegade pakkumisel, pesa tarnija, mobiilitarnija ja mobiilse mängutarkvara tarnija.

Peaaegu pandeemia tõttu peetud maineka kolmepäevase ürituse kohtunikud kiitsid Punast Tiigrit “üks parimaid ettevõtteid B2B maailmas“Ja ütles, et ettevõte on allika sõnul registreerinud hämmastavaid saavutusi veel ühel viljakal aastal.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga