Golden Nugget Online Gaming Incorporated’i avalik kolimine


Ameerika Ühendriikides on Landcadia Holdings II Incorporated nime all tuntud üksus teatanud lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on omandada täielikult kohalik iGamingi operaator Golden Nugget Online Gaming Incorporated.

Fertitta Entertainment Incorporatedi ja Jefferies Financial Group Incorporated’i ühisettevõte, Houstoni peakorter, kasutas ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et sularaha- ja omakapitalitehingute väärtus on umbes 745 miljonit dollarit ja see peaks eeldatavasti lõppema enne septembri lõppu.

Oskuslik korrapidamine:

Pärast seda lõpetamist ja NASDAQ-i noteeritud ostja selgitas, et kavatseb oma nime muuta Registreeritud Golden Nugget veebimäng ja hoidke iGamingi tööstuse raskekaalu Tilman Fertitta (pildil) äsja laienenud üksuse esimeheks ja tegevjuhiks.

Tulevane ujuk:

Landcadia Holdings II osaühing teatas, et selle kokkuleppe eesmärk on ka näha, et Golden Nugget Online Gaming Incorporated saab ainult riigi teine ​​avalikult noteeritud iGamingi ettevõte, mis aitab tal säilitada oma mainet „Ameerika Ühendriikide võrgumängude turu peamise operaatorina”. Firma teatas, et peale selle kavatseb ta hakata pakkuma Golden Nuggeti kaubamärgiga teenused mängijatele Pennsylvanias ja Michiganis järgmise aasta alguses, kusjuures mõlemat esilinastust jälgib selle eesmärgi kauaaegne president Thomas Winter.

Kogenud ettevõte:

Golden Nugget Online Gaming Incorporated asus reguleeritud New Jersey iGamingi turule 2013. aasta lõpus ja saavutas kasumlikkuse umbes kolm aastat hiljem. Operaator domeeni taga kell GoldenNuggetCasino.com sai hiljem esimestena, kes hakkas USA-s tegutsevatele panustajatele live-kasiinomänge pakkuma, ja eelmisel aastal oli see üksikasjalik puhastulu ületab 11 miljonit dollarit.

Loe Fertitta avaldust …

“Golden Nugget on täna üks mänguarenduse kõige auväärsemaid kaubamärke. Kui kliendid kuulevad nime Golden Nugget, nad teavad, et nad tegelevad usaldusväärsete veebimängude äriga. Thomas ja tema meeskond on teinud märkimisväärset tööd, [they] on parimad tööstuses ja selle tehinguga saavad juurdepääsu kasvukapitalile et võimaldada ettevõtte kiiret laienemist. ”

Investeerimishuvi:

Omalt poolt ja Rikas käitlejaLandcadia Holdings II Incorporated’i kaasesimees, kasutas pressiteadet, et kirjeldada Golden Nugget Online Gaming Incorporated’i kui „leibkonna nimi kogu Ameerika Ühendriikides‘Viisakalt selle’väljakujunenudPositsiooni New Jersey iGamingus. Lisaks kuulutas ta, et onelevil‘ olema suuteline ‘tuua see suurepärane võimalus avalikele turgudeleOperaatorinaon üks paremini positsioneeritud ettevõtteid, kellelt kasu saada”Riigi üha laienevaid interneti hasartmängude võimalusi.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga