GLPI ostab kinnisvara Lumière Place


Kõigil St. Louis piirkonna kasiinodel on peagi üks üürileandja, pärast seda, kui kolmapäeval, 24. juunil 2020 andis Missouri hasartmängude komisjon REITile (kinnisvarainvesteeringute usaldus) Gaming and Leisure Properties Inc. (GLPI) rohelise tule kinnisvara ostmiseks. kesklinnas kasiino Lumière Place.

Kasiinot juhib jätkuvalt praegune operaator, Renos asuv hotell ja kasiinomeelelahutusettevõte Eldorado kuurordid Inc., mis jääb kohaliku ajalehe St. Louis Post-Dispatch andmetel ka Lumière’i ettevõtte omanikuks.

Opositsioon väljendas oma arvamust:

Mitte kõik viieliikmelise mängukomisjoni liikmed ei hääletanud, aga siiski Mänguvolinik Dan Finney kolmapäeval üksildane eriarvamus.

Finney, endine ringkonnaadvokaadi abi St. Louis linnas, istus komisjonis 2018. aastal ja omal ajal oli GLPI vastu, mis on maksuvaba spin-off ettevõttelt Penn National Gaming, Inc., kogu St. Louis kasiino kinnisvara omamine.

Tropicanna meelelahutuse müük:

Sel ajal oli Eldorado oma tegevuse lõpetamisel 1,85 miljardi dollari suurune ost Lumière’i endisest omanikust Tropicana Entertainment. Tehingu tingimuste kohaselt maksaks GLPI Tropicanna kaheksast müügikohast seitsme eest 1,2 miljardit dollarit. Kokkuleppe eesmärk oli ka Eldorado maksmine umbes 640 miljonit dollarit õiguste eest juhtida mahalaaditud kohti järgmise 15 aasta jooksul.

Regulaatori murede leevendamiseks sõlmis GLPI Missouri hasartmängukomisjoniga lepingu, mille kohaselt ta laenab Eldoradole 246 miljonit dollarit, et aidata tal omandada Lumière Place’i kinnisvara.

Loodud monopol:

Samal aastal omandas Pinnacle Penn National Gaming, kes lisas River City kasiino portfelli, mis sisaldab ka Kasiino Argosy Alton, mis asub Ida – Metro piirkonnas väljaspool Saint Louis’i ja Hollywoodi kasiino aastal Maryland Heightsis, St. Louis’i eeslinnas.

Kasiinokuninganna East St Louis’is ja Ameristar St. Charles siiski olid juba GLPI omanduses, samas kui REIT on ka kogu Penn Nationali kinnisvara omanik. Sel ajal oli ainus kasiino St Louis turul, mis ei kuulunud GLIPI omandusse, Lumière Place, mille omanik oli Tropicana Entertainment.

Ühinemised viisid GLPI üürileandjaks piirkonna kõigile kuuele kinnistule.

Mured püsivad:

Kiirelt edasi kolmapäevale ja Finney ütles, et tal on endiselt “väga reaalsed mured, Ja et komisjon, kellega ta enne oli, “olid kõik volinikud mures GLPI-le monopoli andmise pärast”, teatas uudisteteenistus.

Mängukomisjoni esimees Mike Leara ei jaganud aga oma kaasvoliniku muret, märkides selle asemel, et GLPI on passiivne kinnisvarakorraldus, vastavalt St. Louis Post-Dispatch andmetele.

Ühenda siin opositsioon:

Vastupidiselt Pinnacle’i kokkuleppele, mis võimaldas tal Missouris asuvad kasiinoomadused (pdf) üle anda GLPI-le, oli Unite HERE liit, kes ütles sel ajal, et leping andis omandiõiguse GLPI kasiinodele, kes tootvad 66 protsenti hasartmängutulust Kansas Citys ja 86 protsenti St. Louis piirkonnas ja oli konkurentsivastane. Enne seda ütles ametiühing: “See loob ka ohtliku pretsedendi, just nagu ka teised riiklikud mänguettevõtted kaaluvad oma REIT-ide loomist ja kinnisvara rentimist vangistuses olevatele või kolmandatest isikutest operaatoritele.”

GLPI asub Pennsylvanias Wyomissingis ja loodi 1. novembril 2013 eesmärgiga kasutada ära lünka, mis lubab REITil vältida ettevõtte tulumaksu maksmist, kui suurem osa tulust tagastatakse aktsionäridele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga