Global Poker korraldab Micro Thunder sarja tänavu jaanuaris


Micro Thunder Series teine ​​väljaanne naaseb sel kuul Global Poker’i. Veebipokkeri tuba, mis just teatas, et sari on tagasi, on valmis jagama garanteeritud GC 15 000 000 ja 50 000 SC auhindu. Sari toimub kaheksa päeva jooksul ja pakub online-pokkeri fännidele palju tegevust.

Tagasi tegevuses

The Micro Thunder seeria kestab 10.-17. Kaheksa päeva jooksul Globaalne pokker pakub kuni 52 üritust. Sissemakse maksab GC 1000 ja SC 1. Mängijad, kellel on väike rahakass, kuid kes soovivad osaleda, saavad seda teha tänu ürituste taskukohasusele.

Interneti-pokkeri ürituste võitjad saavad teenida auhindu ja ainult sarja erilist karikat. Meistritele antakse sissepääs Äikese jumalate sündmus, mis toimub 24. jaanuaril. Sellel üritusel hästi lõpetanud mängijad saavad teenida auhindu ja piiratud koguses kaupu.

Kas olete Global Poker’is uus?

Kui olete uus Globaalne pokker, siis soovite saiti tundma õppida. Saidil mängimine on tasuta ja mängimiseks pole vaja ühtegi ostu. Texas Hold’emi sarnaste pokkerimängude nautimiseks peab teil olema Kuldmündid. Kui kuldmüntidest hakkab väheks jääma, võite poodi külastada, et rohkem osta. Saadaval on pakette, et saaksite valida, mis teile kõige paremini sobib, pakkumiste abil saate säästa raha!

Selle eelseisva pokkeriseeriaga saate mängida nii Kuldmüntide võitmiseks kui ka Pühib münte. Võidetud kuldmünte saab kasutada rohkemate mängude mängimiseks. Pühkivaid münte saab kasutada lotomängude mängimiseks, et võita rohkem münte. Või võite oma lunastada Pühib mündid auhindade saamiseks!

See on kindlasti ainulaadne viis online-pokkerimängude mängimiseks ja lõbutsemiseks. The Micro Thunder seeria algab varsti, nii et kontrollige seda kindlasti, kui olete pokkeri fänn!


Internetis olevad pokergold-mündid pühivad münte globaalne pokermicro äikeseseeria