Gibraltari regulaator väljastab Relax Gamingule B2B-litsentsi


Pärast hiljutist turule toomist koos Paddy Poweri ja Betfairiga on iGamingi pakkujal ja agregatoril Relax Gaming nüüd Gibraltari regulaatori poolt antud B2B litsents.

Heakskiitmine tähistab mängutoodete spetsialisti järjekordset olulist sammu jätkuva kasvu strateegia ja see võimaldab ettevõttel laiendada oma haaret sektori suurimate operaatorite seas, keskendudes peamistele reguleeritud turgudele, nagu Ühendkuningriik, kus tal on 2020. aasta käivitamiseks rida suuri partnerlusi.

Laiendatud katvus / lisaväärtus:

Relax Gamingu tegevjuht Tommi Maijala, kommenteeris heakskiitu ettevõtte pressis, öeldes …

„Gibraltari litsentsimisameti heakskiidu saamine on meie kasvustrateegia põhisammas ning meil on hea meel, et reguleerija on täielikult sertifitseerinud kõik meie tooted ja teenused, pakkudes meile uusi võimalusi oma haarde laiendamiseks ja märkimisväärse lisaväärtuse loomiseks meie kolmandale -parteitarnijad.

„Litsents võimaldab meil täie hooga oma põhiturgudel edasi liikuda ja edasiminek tegeleb valdkonna suurimate nimedega. Koos partnerlussuhted, mis on juba kavas, lubab see järgmine kasvufaas meie turule jõudmist kiiresti laiendada. “

Neljas regulatiivne sertifikaat, lisaks B2B litsentsile, omab Malta ja Eestis asuv ettevõte ka litsentse Ühendkuningriigi hasartmängukomisjoni, Malta hasartmänguameti ja Rumeenia riikliku hasartmängukeskusega (ONJN). Koos litsentsitud tegevustega toetab ettevõte ka täielikult reguleeritud turge nagu Läti, Eesti, Rootsi ja Taani.

Ühendkuningriigi edasine kasv:

Nagu mainitud, laiendas Malta ettevõte hiljuti oma kohalolekut Ühendkuningriigi turul ka pärast juhtimisega sisulepingu kokku leppimist Flutter Entertainmenti kaubamärgid Paddy Power ja Betfair. Leping annab kahele operaatorile lisaks oma platvormipartnerite integreeritud portfellidele juurdepääsu laiale tarnija kolmanda osapoole Silver Bullet ja Powered By stuudiote sisule.

Ettevõte on kasvanud viieks asukohaks, sealhulgas Malta peakorter, Eesti, Soome, Serbia ja Rootsi, samal ajal kui selle partneritel on juurdepääs rohkem kui 1000 kasiinomängu koosneb valitud grupi kvaliteetsest liitmaterjalist Hõbe kuul ja Powered By stuudiod, näiteks Kalamba Games, STHLMGAMING ja up-and-comer 4ThePlayer.com, samuti High 5 Games, Big Time Gaming ja Quickspin.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga